fbpx

Navrhněte si radiátor do koupelny snadno a rychle0

Navrhněte si koupelnový radiátor snadno a rychle v novém online konfigurátoru, ať už pro sušení ručníků nebo vytápění. Můžete volit z nabídky nejprodávanějších radiátorů i novinek od švýcarského výrobce Zehnder. Spojují v sobě prvotřídní kvalitu, dokonalou funkčnost a výjimečný design. Vytvoří domov nejen teplejší, ale i krásnější.

Jedinečné designové radiátory Zehnder Vaši koupelnu nejen příjemně vyhřejí, ale vytvoří ji krásnější. Není se co divit, vždyť na jejich návrhu se podílela řada známých designérů, jako například věhlasné duo King & Miranda, tvůrci bestselleru Zehnder Kazeane.

Radiátor se stal praktickou součástí koupelny

Do své koupelny chceme krásné umyvadlo, pohodlnou vanu nebo praktický sprchový kout. K tomuto vybavení patří pochopitelně také koupelnový radiátor. Bez něho se praktická koupelna neobejde, ať už pro sušení ručníků nebo i pro vytápění. Výběr koupelnového radiátoru bychom proto neměli podcenit. Při jeho návrhu doporučujeme postupovat v následujících krocích:

1. Krok: Stanovení výšky radiátoru dle počtu uživatelů koupelny & účel použití radiátoru – „Sušení ručníků“ nebo „Vytápění koupelny & sušení ručníků“

2. Krok: Způsob vytápění – Teplovodní / kombinované / elektrické

3. Krok: Design a barva radiátoru – výběr ze 17 řad radiátorů Zehnder, z téměř 50 barev, chromu a nerezové oceli

4. Krok: Výběr konkrétního rozměru radiátoru

5. Krok: Volba z nabídky připojovacích sad – důležitého funkčního i estetického prvku radiátoru

6. Krok: Finální specifikace a její uložení v Excelu nebo odeslání emailem

Snadný a rychlý návrh na online www.zehnder-konfigurator.cz

V průběhu pandemie koronaviru musí být koupelnová studia zcela uzavřená. Je obtížné získat radu a návrh od specialistů na vybavení koupelen. Využijte pro návrh radiátoru do koupelny zcela nový online konfigurátor. Získáte specifikaci zvoleného designu, barvy a rozměru radiátoru s příslušenstvím, objednacími čísly, technickými údaji a cenou. Po ukončení konfigurace si návrh můžete stáhnout v Excelu nebo odeslat emailem. Může Vám velice dobře posloužit k objednání u nejbližšího certifikovaného prodejce designových radiátorů Zehnder, jejichž přehled získáte na konci konfigurátoru kliknutím na uvedený odkaz. Máte rovněž možnost přejít na web stránky výrobce, kde získáte podrobné informace k navrženému radiátoru a prezentaci dalších radiátorů nebo si stáhnout hlavní katalog koupelnových radiátorů Zehnder HŘEJIVÉ TEPLO V KOUPELNĚ.

I když nechcete na jaře a na podzim vytápět celý dům nebo byt, můžete si dopřát teplo v koupelně. Téměř všechny koupelnové radiátory Zehnder existují rovněž v kombinovaném nebo čistě elektrickém provedení, s esteticky skrytou topnou tyčí, pohodlnou regulací vytápění dálkovým ovladačem a zárukou úsporného provozu. Splňují směrnici EcoDesign.

Využijte Akce Colours free

V rámci této dlouhodobé akce můžete pořídit 10 typů nejoblíbenějších koupelnových radiátorů v 6 nejžádanějších barvách za cenu radiátoru v základní bílé barvě RAL 9016. Nabídka radiátorů a barev v akci se průběžně aktualizuje. Od 1.4.2021 platí:

  • pro designové koupelnové radiátory: Zehnder Yucca Asym, Zehnder Quaro, Zehnder Metropolitan Spa, Zehnder Metropolitan Bar, Zehnder Subway, Zehnder Kazeane, Zehnder Forma Asym, Zehnder Roda Spa Asym, Zehnder Vision + nově pro Zehnder Klaro
  • na těchto 6 vybraných barevných odstínů: Black Matt 0557, Anthracite 0346, White Matt 0556, Beige Quartz 0523, Inox Look 0332 a nově na tmavě šedou Anthracite Grey 7016

Kvalita švýcarské značky Zehnder

Při volbě koupelnového radiátoru by měl být kladen důraz nejen na cenu, ale hlavně na kvalitu provedení, jeho vzhled a vhodnost pro danou koupelnu. Levné radiátory jen s jednou vrstvou lakování nebo méně kvalitním chromováním mohou ve vlhkém prostředí koupelny brzy korodovat. Zvolením koupelnového radiátoru od švýcarského výrobce Zehnder získáte prvotřídní výrobek s dlouhou životností.

Zehnder nabízí koupelnové radiátory pro každý rozpočet. Příkladem jsou chromované „koupelnové žebříky“ Zehnder Aura v cenové úrovni od čtyř tisíc Kč / 150 Eur bez DPH. Ty samozřejmě v konfigurátoru nemohou chybět.

Doporučení pro umístění radiátoru

Proto, aby nám radiátor co nejlépe posloužil, doporučujeme jej umístit:

  • Nejlépe poblíž sprchy nebo vany pro snadné dosažení na usušené a nahřáté ručníky a osušky,
  • proti prostoru před sprchou nebo vanou pro využití příjemného sálavého tepla radiátoru,
  • v asymetrickém provedení s vodorovným trubkami, volně přístupné ze strany pro snadné zavěšení ručníku,
  • při nedostatku místa: pod okno nebo nad vanu (nad vanu jen při teplovodním provozu!).

 

Autor: Komerční sdělení