fbpx

Nástěnné hodiny doplní každý interiér. Stačí jen zvolit správný design0

Toužíte zútulnit svůj byt? Omrzel se vám vzhled některé místnosti a chcete ji trochu pozměnit? Využijte jednoduchý trik, který vás nebude stát majlant, ale bude mít kýžený výsledek. Pořiďte si do dané místnosti nové nástěnné hodiny.

Kuchyňské hodiny musí být vhodně umístěné a snadno čitelné

Začněme místností v bytě, kde je přítomnost hodin zcela zásadní – kuchyní. Při vaření, pečení, smažení a jiných způsobech přípravy pokrmů je totiž přehled o minutách a často i vteřinách důležitý. Kuchyňské hodiny se vždy musí umístit na dobře viditelné místo a jejich ciferník a ručičky musí být snadno čitelné. Během úpravy jídla si tak rychle a snadno zkontrolujete čas a ověříte si, jak dlouho se ještě který chod musí péct či vařit.

Je vhodné umístit nástěnné hodiny do ložnice?

Myslíte si, že do ložnice hodiny nepatří? Jste na omylu. Ráno oceníte přítomnost přehledných nástěnných hodin na zdi naproti posteli. Právě z velkých číslic a ručiček totiž dokážete snadno rozluštit, kolik je hodin a za jak dlouho musíte vstát. Ano, k buzení můžete samozřejmě využívat budík, ale velké nástěnné hodiny jsou pro kontrolu času mnohem praktičtější. Samozřejmě si musíte dát dobrý pozor na to, aby byly hodiny v ložnici tiché a nijak nenarušovaly váš klidný spánek.

Nástěnné hodiny zcela promění každý interiér

Co se žádným hodinám nedá upřít je to, že vhodně doplní každý interiér. Někdy se dokonce s pomocí atypických a ohromných hodin může i zcela obyčejný obývací pokoj proměnit v luxusní salón. Moc hodin je ohromná. Chcete-li proměnit vzhled svého domova, vsaďte na dominantní a nepřehlédnutelné hodiny, které vy ani žádná návštěva nepřehlédne. Pořízení hodin je mnohem výhodnější než celou místnost vymalovat či vybavit novým nábytkem.

Proměňte nudné místnosti ve svém domově snadno a rychle v elegantní, hravé, luxusní a moderní interiéry. Pořiďte si výrazné nástěnné hodiny a nebude litovat.

Zdroj obrázku: New Africa / Shutterstock.com

Autor: Komerční sdělení