fbpx

Nakupujte lité podlahy a omítky Profi se slevou. Až do konce října!0

Podlaha je v každém domě nejvíce zatěžovanou částí, a proto je nutné na její provedení klást jen ty nejvyšší nároky. Stejně tomu tak je i při výběru systému a výrobce samotné podlahy. Společnost Readymat podrobila dlouhodobé zatěžkávací zkoušce firmu Profi am Bau a na základě ohlasů spokojených zákazníků s litými podlahami anhydrit Profi rozšířila nabídku o široké portfolio kvalitních omítkových a maltových směsí.

„Lité anhydritové podlahy jsou dnes nejoblíbenější řešením“

Reklama

Oslavu rozšíření nabídky o další produkty Profi am Bau zahájila společnost Readymat 10. září 2012. Zákazníci tak mohou využít zvýhodněné ceny za m2 litých anhydritových podlah a vnitřních omítek Profi při objednávce do konce října 2012. Tato akce je pak doplněna dalšími bonusy jako bezplatné zaměření, stanovení optimální skladby izolace a anhydritu u litých podlah či konzultace technických detailů u vnitřních omítek, vypracování cenové nabídky a návrh závazného termínu lití podlahy nebo zhotovení omítek. Součástí je též prodloužení záruky obou produktů na pět let.

Slevová akce na lité podlahy a vnitřní omítky trvá do konce října 2012

„Lité anhydritové podlahy jsou v současné době vůbec nejoblíbenějším řešením. Pro naši společnost jsou tou nejlepší vizitkou kladné odezvy všech klientů, kteří si anhydritovou podlahu pořídili. Jsem proto přesvědčen, že omítkové a maltové směsi budou mít u zákazníků minimálně stejný úspěch,“ nechal se slyšet Martin Vrňák, stavební technik Readymatu.

Nezapomeňte, slevová akce trvá do konce října 2012! Více informací na www.ready-mat.cz nebo na telefonním čísle 725 596 523.

Autor: Redakce Nazeleno.cz