fbpx

Nádoby na zimní posyp vám velmi usnadní zimní období! Pořiďte a instalujte si je “k ruce“.0

Hledáte důležité a kvalitní vybavení do vaší společnosti, domácnosti, veřejných prostor obce či někde jinde? Ať už se jedná o kancelář, dílnu, šatnu, restauraci, obchod či jiné místo, spoustu potřebných a užitečných produktů najdete na webových stránkách e-shopu ABStore.cz.

Jedním z nepostradatelných společníků na mnoha cestičkách, chodnících, příjezdových cestách a dvorech, je zimní posyp. Abyste jej měli připraven k dispozici, nezapadl vám sněhem, nenapršelo do něj a nezmrznul vám „na kost“, ale také aby vám do něj nechodili zvířata a ptactvo, jsou víc než užitečné nádoby na zimní posyp.

Vybrat si můžete z různých velikostí i provedení. Barevně vám také vyhoví, sáhnout můžete po viditelnější variantě žluté, či oranžové pro případ, že chcete, aby bylo místo, kde je posyp k dispozici, dobře vidět. Chcete-li jej umístit třeba na svůj dvůr, příjezdovou cestu k bráně, nebo k chodníčkům na zahradu, třeba vám více vyhoví nenápadnější varianta v provedení zeleno-šedé.

Manipulace s nádobou je pohodlná, stačí jednoduše zvednout víko a nabrat potřebné množství posypu. Nádoby jsou vyráběny z odolného plastu, který dobře snáší otěr, tlak, ale i povětrnostní vlivy příp. chemické látky.

Užitečné uzamykatelné šatní skříně

Nyní v zimě probíhá spousta turnajů, děti chodí na kroužky, kde si musí převléknout oblečení, v kurzu je plavání, návštěvy fitness a tady všude upotřebíme kovové šatní skříně. Stejně tak jsou potřebné v zaměstnáních, kde se pracovníci převlékají do pracovního oděvu.

Hledáte-li propracované kovové šatní skříně, i tady vám ABStyle.cz pomůže. V nabídce nechybí různé velikosti skříní, s různým členěním, nebo v celku, dvojité provedení, s větráním, uzamykatelné zámkem atd.

Rozhodně se nemusíte bát nudy! Zvolit můžete šatní skříně hned v šesti barvách, skvěle tedy oživí dětský interiér, stejně jako ten pro dospělé!

Zavítejte na stránky ABStore.cz a přesvědčte se o bohaté nabídce, kvalitě a příjemných cenách!

Autor: Komerční sdělení