fbpx

Na rok nabitá baterie elektrokola zdarma0

Společnosti Nano Energiesekolo.cz připravily atraktivní nabídku pro majitele elektrokol – nabíjení baterie po celý jeden rok bude zdarma!

Ten, kdo si v době od 8. dubna 2011 do 31. prosince 2011 zakoupí v obchodní síti libovolný model elektrokola značky AGOGS, které vyrábí společnost ekolo.cz, dostane možnost se zúčastnit akce „Na rok nabitá baterie zdarma!“. Jedinou podmínkou pro využití této nabídky je odběr tzv. zelené elektřiny od poskytovatele Nano Energies Trade. Bezplatně je možné díky tomu získat tolik elektřiny, kolik vystačí až na ujetí 10 000 km na elektrokole! V konkrétních číslech to znamená slevu 500 Kč na ročním vyúčtování spotřeby elektřiny.

Reklama

Akce naplno odstartovala o víkendu na veletrhu Ecoworld, kde se obě firmy prezentovaly a projekt zároveň představily.

Elektrokolo jako životní styl

Pro zájemce o e-kolo se jedná o perfektní synergii – kolo jako takové je synonymem čisté, bezemisní dopravy a elektrokolo pak dopravu na kole otevírá pro kohokoli, kdo se chce dopravovat rychleji než na obyčejném kole, v běžném oděvu a hlavně bez pocení,“ říká o této nabídce jednatel ekolo.cz Jakub Ditrich a pokračuje: „Navíc, pokud bude majitel nabíjet své elektrické kolo energií, která pochází výhradně z obnovitelných zdrojů – konkrétně z bioplynových elektráren a slunečních kolektorů – a ještě k tomu na energii ušetří, jsem přesvědčen, že tato nabídka osloví mnoho racionálně uvažujících lidí.“  

 

Elektrokolo pozitivně působí na celkovou psychickou pohodu. Denní pohyb při jízdě do práce dodá potřebné endorfiny, čímž se sníží hladina stresu působícího na organismus. Odpadá problém s čekáním, nebo s parkováním, je to prostě nejrychlejší způsob přemísťování se ve městě a ideální způsob, jak se vrátit k šetrnému objevování dosud nedostupných koutů přírody.

O společnostech ekolo.cz a Nano Energies

ekolo.cz je předním evropským výrobcem elektrokol. V nabídce firmy je celkem 20 různých typů terénních, městských i skládacích modelů vlastní značky a od dalších významných evropských výrobců. V dubnu 2011 firma otevřela největší specializovaný showroom a prodejnu elektrokol v objektu Bubenská 1 bývalých Elektrických dopravních podniků v pražských Holešovicích

Nano Energies je jediným obchodníkem s elektřinou vyrobenou výhradně z obnovitelných zdrojů u nás, který nabízí od roku 2009 dodávku elektřiny jak domácnostem, tak firmám. Společnost nebuduje pobočky a služby poskytuje prostřednictvím přímých distribučních kanálů zejména telefonu, elektronické a klasické pošty.

Více informací najdete na stránkách http://ekolo.cz a http://nano-energies.cz/

Autor: Redakce Nazeleno.cz