fbpx

Na Lipně a Vranově půjčují elektrokola a elektroskútry0

Prázdniny jsou v plném proudu a my pro vás máme pár zajímavých tipů na výlet. Využít můžete novinku společnosti E.ON a vyzkoušet si bohatou nabídku elektrických dopravních prostředků na Vranovské a Lipenské přehradě.

V loňském roce společnost E.ON na Vranovské přehradě úspěšně otestovala provoz první elektropůjčovny. Návštěvníci této atraktivní oblasti měli možnost zapůjčit si elektrokola a elektroskútry a vydat se např. po některé ze tří doporučených tras. Zákazníci společnosti E.ON navíc díky EkoBonusu mohli využít slevu 15 % z ceny půjčovného a celou řadu dalších výhod díky slevovým kuponům, které obdrželi v půjčovně. Pro návštěvníky Vranovské přehrady je na letošní léto připravena ještě jedna novinka – možnost zapůjčit si i elektrolodě.

V půjčovnách na Vranově a nově i na Lipně jsou návštěvníkům k dispozici mimo jiné i elektroskútry. (Foto: E.ON)

VĚDĚLI JSTE, ŽE… Vodní nádrž Lipno s rozlohou téměř 50 km2 je největším umělým jezerem v České republice. Součástí je i vodní elektrárna o výkonu 120 MW. Lipno je zároveň skvělým výchozím bodem pro výlety do okolí.

Pro letošní sezonu se díky spolupráci se společností LIPNO SERVIS podařilo připravit obdobnou půjčovnu i na Lipenské přehradě. Návštěvníkům Lipna nad Vltavou jsou k dispozici opět elektroskútry E.ON e-max 90´S a kvalitní elektrokola značky Author. I v této půjčovně lze díky slevovému kupónu, který si zákazníci společnosti E.ON mohou stáhnout na EkoBonusu, uplatnit slevu 10 % na půjčovné.

Na Lipně i na Vranovské přehradě si můžete vypůjčit kvalitní elektrokola značky Agogs. (foto. Ekolo.cz)

V půjčovně také zákazníci obdrží tipy na výlet v okolí Lipenské přehrady. Ceny půjčovného se pohybují od 98 Kč za jednu hodinu půjčení elektrokola (Lipno) až po 1 035 Kč za vypůjčení elektrokola na šest dní (Lipno). Elektroskútr je na Lipně k dispozici za 360 Kč na den. Na Vranově jsou ceny o něco málo nižší.

Kompletní ceník půjčovného

Autor: Komerční sdělení