fbpx

Může být elektrokolo vhodný vánoční dárek?0

Pod stromeček se vejdou lyže, iPod, vlněný svetr, ale kolo? A ještě k tomu s elektropohonem? Výrobce elektrokol ekolo.cz si lámal hlavu, jak to všem, kteří pro své blízké chtějí tento skvělý vynález obstarat, usnadnit.

Elektrokolo je přepravováno v relativně velké krabici a tu je obtížné doma skladovat. Proto se ekolo.cz dohodlo s dopravcem DHL, že zajistí bezproblémovou distribuci k vám domů až těsně před vánočním dnem. Samotná krabice není příliš krásná, ale my vám ji celou zabalíme do pěkného červeného balicího papíru i se stuhou. O zdobení tohoto dárku se tedy starat nemusíte.     

Reklama

Venku je teď ošklivo a možná bude nové elektrokolo čekat na svou první jízdu až na jaro. To pro vás nebude problém, protože ekolo.cz dává na všechna nová kola v prosinci prodlouženou záruku o 2 měsíce. A nejen to … ještě vám přidáme značkový bezpečnostní zámek a cyklo-lékárnu AGOGS zdarma, aby bylo cestování na kole v roce 2012 bezpečné!

Chtěli byste darovat elektrokolo, ale nevíte jaké? Nebo prostě chcete, aby si je obdarovaný vyzvedl sám v prodejně? I to umíme. Zavolejte nám na telefon 220 99 1111 a my vám vystavíme dárkový certifikát, který bude platit až do konce února 2012. A nejlepší na tom je, že z ceny na certifikátu vám hned odečteme 2 % z celkové částky.

Darovat elektrokolo k Vánocům není s ekolo.cz problém. Více informací o této akci najdete na tomto odkazu.

Autor: Jana Poncarová