fbpx

Modernizace 2008: úsporné řešení pro vaše vytápění0

Kompletní program topné techniky společnosti Viessmann nabízí to správné řešení pro každou modernizaci vytápění – úsporné, kompletní, cenově atraktivní i spolehlivé. Akce prodloužena do konce roku 2008.

Není důležité, pro který topný systém se rozhodnete – vždy výrazně snížíte spotřebu energie! Viessmann nabízí kompletní program úsporné topné techniky – od moderních nízkoteplotních kotlů, přes úspornou kondenzační techniku až po systémy využívající obnovitelné zdroje energií. Každý najde to správné řešení pro své požadavky a rozpočet.

Využijte bezplatnou energii slunce

Moderní úsporné vytápění – to je víc než jen úsporný kotel. Pouze s uceleným systémem se dají překročit technická omezení. A tak jsme pro ty, kteří se rozhodují rychle a chtějí úsporné ekologické vytápění využívající i obnovitelné zdroje energie, pro velký zájem znovu připravili od 1. října do 31. prosince 2008 mimořádně atraktivní akci na námi doporučované řešení – kondenzační kotel se solární podporou.

Reklama

Tento mimořádně zvýhodněný balík, který jsme znovu připravili díky velkému zájmu, a to na období této podzimní akce, v sobě kombinuje kondenzační plynový kotel Viessmann Vitodens 100-W s plochými solárními kolektory Vitosol 100-F. Neváhejte a využijte tuto možnost zásadně snížit náklady na vytápění ještě dnes.

Akční nabídka

Sestava kondenzačního kotle Vitodens 100-W, 8 až 26 kW se solárním systémem Vitosol 100-F (obj. č. WB1B140) včetně:

připojovacích armatur, regulace na konstantní teplotu, prostorového termostatu Vitotrol 100 UTD, bivalentního zásobníkového ohřívače Vitocell 100-W, objem 300 litrů, propojovací sady kotel-zásobník bez trubek, 2 ks kolektorů (celková plocha 4,6 m2), příslušenství pro montáž, Solar-Divicon s oběhovým čerpadlem, solární expanzní nádoby (25 litrů), odvzdušňovače, šroubení se svěracím kroužkem s odvzdušněním, připojovacích trubek, teplonosného média (25 litrů), regulace Vitosolic 100.

Cena celkem: 99 990,– Kč bez DPH

Modernizace se vyplatí

Tabulka v horní části ukazuje, že je jedno, pro který topný systém se rozhodnete, ve všech případech spotřebu energie výrazně snížíte! Váš topenář vám rád vypočítá, kolik ušetříte s novým vytápěním.

Kontaktní údaje:

 

Viessmann, spol. s r.o.
Chrášťany 189
252 19 Rudná
tel.: 257 090 900
fax: 257 950 306
www.viessmann.cz

 

Autor: Redakce Nazeleno.cz