fbpx

Partneři sekce

Moderní vytápění a Dřevostavby 2010 na jednom místě6

Jaké jsou nejžhavější novinky z oblasti vytápění a úspor energie? Potřebujete se poradit, jak vybrat vhodný solární systém nebo tepelné čerpadlo? Přijďte se podívat na veletrh Moderní vytápění, který proběhne mezi 25. a 28. únorem v Praze. Navštívit můžete také veletrh Dřevostavby.

Jaké jsou poslední novinky v oblasti moderního vytápění a úspor energií? Uvažujete o pořízení solárního systému nebo kotle na biomasu? Přijďte se podívat na pátý ročník veletrhu Moderní vytápění, který se uskuteční ve dnech 25. – 28. února v PVA Letňany v Praze. Souběžně bude probíhat veletrh Dřevovostavby a navštívit můžete i další zajímavé expozice.

Základní informace:

 • Místo konání: PVA Letňany – Praha
 • Doba konání: 25. – 27.2. od 10 – 18 hodin, 28.2. od 10-16 hodin
 • Základní vstupné: 150 Kč
 • Zvýhodněné vstupné po 14. hodině: 120 Kč
 • Cena dětského vstupu: 10 Kč
 • Cena parkovného: 100 Kč/den

Soutěž o vstupenky!

Magazín Nazeleno.cz připravil pro své čtenáře soutěž o vstupenky na veletrh Moderní vytápění, Dřevostavby a na další expozice, které se mezi 25. a 28. únorem na výstavišti PVA v Letňanech konají. O vstupenky můžete soutěžit zde do 15. února.

Reklama

Veletrh Moderní vytápění se koná pod záštitou Ministerstva průmyslu a obchodu a Ministerstva životního prostředí, které společně se Státním fondem životního prostředí bude na veletrhu prezentovat dotační program „Zelená úsporám“. Návštěvníci tak mohou na veletrhu získat informace o dotacích na zateplení rodinného domu nebo na výměnu starého kotle za moderní variantu.

Moderní vytápění se zaměří na využití obnovitelných zdrojů energie, úsporu energií a ochranu životního prostředí. Jeho hlavním cílem je představit široké veřejnosti produkty, které využívají ekologické palivo, solární energii a další novinky v oboru vytápění, které se dostávají do popředí zájmu také díky narůstajícím cenám elektřiny nebo plynu.

Připraven je i bohatý doprovodný program. Budou se konat odborné přednášky zaměřené na aktuální témata a nebude chybět soutěž O nejpřínosnější exponát veletrhu, který je vybírán nezávislou odbornou porotou.

Moderní vytápění 2010: Nejzajímavější expozice

Veletrh Moderní vytápění 2010 se koná v Hale č. 2. Hrubá výstavní plocha čítá 4 000 m2 a vystavovat na ní bude 100 firem z České republiky i Slovenska.

Pozvánka: Navštivte společnost Pedotherm u stánku 2E15

Dodávka a montáž podlahového vytápění PEDOTHERM vč. zalití anhydritovou směsí a montáže zdroje tepla. Firma je registrována v programu Zelená úsporám

Pozvánka: Navštivte společnost Regulus u stánku 2A26

Regulus představí výrobky pro vytápění rodinných i bytových domů, využívajících obnovitelné zdroje energie. Poradíme vám,  jak využít dotace z programu  „Zelená úsporám“. Společnost Regulus najdete v hale 2 u stánku 2A26.

Pozvánka: Navštivte společnost Stiebel Eltron u stánku 2A23

Elektrické ohřívače vody a přístroje na vytápění, topné kabely a rohože, tepelná čerpadla, ventilační a solární systémy. Plynové kotle DE DIETRICH. 

Dřevostavby 2010: Nejzajímavější expozice

Veletrhu Dřevostavby 2010 se zúčastní 187 vystavovatelů z Belgie, České Republiky, Kanady, Německa, Polska, Rakouska, Slovenska, Ukrajiny, Nizozemí a Švýcarska. Prezentovány zde budou novinky bytové kultury a veletrhu se zúčastní přední čeští výrobci a dodavatelé i firmy ze zahraničí.

Pozvánka: Navštivte společnost ELK na veletrhu Dřevostavby 2010

Mezinárodní koncern ELK, největší evropský výrobce dřevostaveb, nabízí i v České republice širokou nabídku nízkoenergetických a pasivních montovaných a srubových rodinných domů. Filozofií firmy ELK je perfektní kvalita za přijatelnou cenu, zákaznický servis a stálý inovační proces.

Pozvánka: Navštivte společnost Fermacell na veletrhu Dřevostavby 2010

Fermacell je největším evropském výrobcem a dodavatelem sádrovláknitých desek. Na systémy suché výstavby FERMACELL spoléhají přední dodavatelé staveb v Evropě – jako jediní jim nabízíme komplexní podklady a certifikáty k řešením, která šetří mnoho starost.

Společnost Fermacell se na 5. ročníku veletrhu představí v hale3, stánek 3A12 a hlavními tématy expozice budou:

 • novinka – desky Fermacell Greenline
 • ohýbání desek FERMACELL Powerpanel
 • nový portál www.stavetchytre.cz
 • software FermaCena
 • a samozřejmě použití produktů FERMACELL v dřevostavbách.

Pozvánka: Navštivte společnost Knauf Insulation na veletrhu Dřevostavby 2010

Společnost KNAUF INSULATION je jedním z předních a nejrychleji rostoucích výrobců izolačních materiálů. Usilujeme o vývoj materiálů, které pomohou zlepšit ekologické aspekty staveb. Výsledkem je izolace s technologií ECOSE® Technology – revoluční, nová přírodní pojivová technologie bez formaldehydu.

Pozvánka: Navštivte společnost Novatop na veletrhu Dřevostavby 2010

Expozice NOVATOP najdete v hale 3, sektor A, stánek č. 10
 
DŘEVĚNÝ DŮM 2010
Dále vás v rámci veletrhu Dřevostavby zveme na slavností vyhlášení výsledků a předání cen soutěže Dřevěný dům 2010.
Ve čtvrtek 25. února od 16 hod, Veletrh Dřevostavby – hala 2D1 v PVA Letňany.
Od 14. hod. zde bude probíhat seminář „Bydlení ve dřevě – náš nový životní styl“, jehož součástí bude i naše přednáška:
„Woodstock – použití buku v dřevostavbách a Klima(A)rchitektur. Více k programu a soutěži zde.

Pozvánka: Navštivte společnost Saint Gobain Isover na veletrhu Dřevostavby 2010

Výroba tepelných, zvukových a protipožárních izolací z minerálních vláken, odborné poradenství, kalkulační software pro výpočet tepelných ztrát a optimalizaci návrhu pasivních domů.

Pozvánka: Navštivte společnost Schiedel na veletrhu Dřevostavby 2010

Výroba a prodej šamotových komínových systémů pro všechny druhy paliv a spotřebičů.

Autor: Redakce Nazeleno.cz

6 thoughts on “Moderní vytápění a Dřevostavby 2010 na jednom místě

 1. Zázvorem se předávkovávám naprosto běžně, můj čaj je asi 50g čerstvého zázvoru na půl litru vody, a žádné potíže jaem nikdy neměl…

  1. Ja som uz predavkovana bola.. Aj vela byliniek skodi. Vsetkeho s mierou

   1. Jasně, ale asi to nebudou 4g
    Nejedná se spíš o 4g gingerolu..?
    4g čerstvého zázvoru je neskutečně malé mlonžství…

  2. Mám to stejně v říjnu nasadím a březnu končím,přidávám kus skořice a 5 hřebíčků.Nevím co je chřipka , nachlazení .. .-)

 2. denne je 50až 70g-movy koreň nastruhať do makovo marhulovej palacinkovej plnky neodmysliteľnou sučastou maškrty môjho kávového rituálu

 3. Zázvor miluju, v zimě čaj co prohřeje a v létě limonádu co osvěží. Je to zázračný kořen.

Comments are closed.