fbpx

Moderní kamna přinesou výraznou úsporu i příjemné teplo0

Krbová kamna vytváří příjemné a poctivé teplo, po němž zatoužíte během mrazivým zimních dnů. Skutečný oheň vnese do interiéru nádech romantiky a taktéž nostalgie. Pokud tedy plánujete renovovat zdroj tepla v rodinném domě, nebo hledáte vhodné řešení pro novostavbu, přečtěte si následující řádky zaměřené na danou problematiku.

Teplovzdušná kamna

Elegantní volbou jsou teplovzdušná kamna, která disponují sofistikovaným systémem komor a průchodů. Pro optimální vytopení místnosti potřebují poměrně málo času. Stejně tak vás nadchne i přijatelná pořizovací cena, a ještě více návratnost investice. Teplovzdušná kamna jsou taktéž opatřena skleněnými dvířky, přes která je vidět oheň. V myšlenkách se přenesete do pohádky.

Krbová vložka s výměníkem

Další volbou je krbová vložka s výměníkem, u nichž je nezbytné zvolit správně výkon, aby všechno fungovalo tak, jak má. Vzhled je samozřejmě taky důležitý, ale je nezbytné myslet i na správnou funkčnost. Myslete nejen na to, že je potřeba vyhřát místnost, kde sme vložka nachází, ale musí předat teplo ještě do topných těles.

Zapomenout nesmíme ani na specifické provedení, jako je krbová vložka rohová. Využít tak můžete i hluchá místa v rohu. Nejste tedy omezení pouze čelním výhledem. Rohová krbová vložka je vskutku estetické řešení, s nímž místnosti vtisknete punc originality.

Další netradiční variantou je oboustranná krbová vložka vyznačující se snadnou obsluhou. Oheň tak budete mít ve dvou místnostech najednou a zabijete tím dvě mouchy jednou ranou. Taková krbová vložka více vyhřívá.

Kde koupit moderní kamna?

Jestliže hledáte odborníka na krbové vložky a kamna, podívejte se na nabídku společnosti BEF Home, která má v produktovém portfoliu nejen kamna a výměníky, ale i různé příslušenství.

Autor: Komerční sdělení