fbpx

Mění se skutečně trendy bydlení u Čechů?0

S rostoucím ekonomickým vývojem, jsou Češi na bydlení více náročnější a s rozvojem průmyslu se vším, co se týká domu a zahrady snad ještě více. Ustupují od levných zahradních přístrojů a jsou raději ochotni utratit více za kvalitu.

Nejinak je tomu s investicemi do pohodlí a bezpečí. Vlastní bazén s bezpečnostním zastřešením a také krytá terasa dnes není výjimkou. Obliba téměř celoročního pobytu na terase je lákavá a dává možnost naplno využít celkovou kapacitu domu a vrátit domovu důležitou intimitu, neboť všechna setkání a oslavy mohou probíhat za jakéhokoli počasí na terase. Budete mít vše potřebné po ruce, do kuchyně je to zpravidla z terasy blízko a doma zůstává uklizeno a pořádek. A když nestihnete terasu uklidit hned, nic se neděje. Díky vlastnímu uzamykatelnému zastřešení vítr nic nerozfouká, deštěm nezmokne a žádná toulavá zvířata nebudou dojídat zbytky na stole.

Jak ale postavit vlastní bazén se zastřešením a vhodným příslušenstvím nebo jaký typ zastřešení terasy vybrat, aby byl vás domov stále útulný a hezký.  Profesionálem v oboru je česká společnost ALUKOV, výrobce bazénových a terasových zastřešení. Už dávno odzvonilo nevzhledným obludám nad bazénem nebo nestabilním konstrukcím na terase.

Rad a návodů by bylo příliš mnoho, ale jednoduchou radu máme. Přijďte za námi na FOR HABITAT, který se koná již 21-24.3. 2019. V expozici ALUKOV, stánek 13, hala 4, Vám představíme skutečná designová a funkční zastřešení na bazény, ale také terasová zastřešení. Přesvědčíme vás, že můžete dostat špičkovou kvalitu za rozumnou cenu, navíc s veletržním bonusem. To vše v přijatelných dodacích termínech. Protože si vážíme zájmu o naše výrobky, volnou vstupenku na veletrh si můžete stáhnout ZDE. Těšíme se na setkání s vámi. Více informací na www.alukov.cz.

Autor: Komerční sdělení