fbpx

Magazín Nazeleno.cz se rozrostl: Dřevostavby, elektrokola či ceny energií0

MagazínNazeleno.cz připravil pro své čtenáře nové rubriky, které jim usnadní vyhledávání informací a zajímavých článků.

V nové rubrice „Ceny energií“ najdete články, které rozebírají aktuální ceny elektřiny, plynu, vody nebo biomasy. Pravidelně zde budeme informovat o změnách cen energií a objasňovat, jak vlastně ceny energií vznikají a co je ovlivňuje.

Reklama

Rubrika „Zelená úsporám“ se věnuje stejnojmennému dotačnímu programu, z něhož lze čerpat dotace na zateplení rodinných domů, na ekologické kotle nebo na solární systémy. Najdete zde praktické informace o programu Zelená úsporám a rady, jak postupovat při vyřizování žádosti.

Dřevostavby“ je rubrika, která se věnuje aktuálním trendům moderního bydlení. Najdete zde zajímavé a praktické články nejen o dřevostavbách, ale také například o pasivních a nízkoenergetických domech.

V rubrice „Stavební materiál“ najdete články zaměřené na aktuální trendy v oblasti stavebních materiálů, budeme se zde věnovat možnostem zateplování domů, izolačním materiálům apod.

Rubrika „Elektrokola“ přináší informace o elektrických kolech neboli elektricky asistovaných bicyklech, které před několika lety dobyly také český trh. Dozvíte se zde, jak elektrokolo funguje, jaké by mělo mít parametry a na co si dát při jeho nakupování pozor.

Autor: Redakce Nazeleno.cz