fbpx

Magazín Nazeleno.cz hledá nové redaktory!0

Spotřebitelský internetový server z oblasti úspor energií a obnovitelných zdrojů Nazeleno.cz  hledá:

EXTERNÍ REDAKTORY

Nazeleno.cz v současné době čte 80 000 čtenářů měsíčně, kteří zde hledají praktické rady, jak ušetřit elektřinu, snížit náklady na vytápění anebo třeba využít možností obnovitelných zdrojů.

Reklama

Tito zájemci nejsou experti z oboru, neznají detaily a ani se jimi nemají čas zabývat. Vaším úkolem bude tvorba článků, které jim osvětlí dané téma (např. konkrétní možnosti vytápění) a v obyčejné lidské řeči vysvětlí, v čem jsou přednosti a zápory představovaných řešení.

Nemusíte mít mnohaleté zkušenosti z oboru a znát výpočty výhřevnosti jednotlivých typů dřevin. Musíte ale být schopni vžít se do pocitů zájemce o nový kotel nebo izolaci domu a vysvětlit mu v textu, jaké má možnosti a zdali se investice vyplatí.

Nabízíme:

  • finanční ohodnocení vždy za každý text (dle délky a kvality)
  • externí konzultace a tvorba
  • flexibilní dlouhodobá spolupráce (lze pracovat z domu, v čase a dnech dle dohody)
  • možnost rozšiřování spolupráce
  • vhodné pro studenty, ale i jako přivýdělek

V případě vašeho zájmu zašlete ukázkovou práci (článek s odpovídající tématikou do 5 000 znaků) spolu se strukturovaným životopisem na adresu jan.morkes@xbizon.cz. Do předmětu zprávy uveďte „Redaktor – Nazeleno“.

O xBizon, s.r.o.

Jsme společnost profesionálů v oblasti médií, orientující se na kreativní činnost a tvorbu originálních internetových projektů.

Autor: Redakce Nazeleno.cz