fbpx

Lomax představuje screenové rolety – moderní alternativu k venkovním žaluziím0

Chrání před sluncem, ale hlavně skvěle vypadají. To jsou screenové rolety – novinka v portfoliu stínicí techniky LOMAX.

Screenové rolety jsou moderní alternativou k venkovním žaluziím. Zdroj: LOMAX

Pro svůj nadčasový design se tento typ stínící techniky skvěle vyjímá na rodinných, bytových i veřejných budovách. Vysoce kvalitní látky navíc zajistí screenovým roletám dlouhou životnost. Produktová novinka společnosti Lomax zabraňuje pohledu zvenčí, takže plnohodnotně chrání vaše soukromí, zároveň ale umožňuje nerušený výhled ven.

„Tento typ stínění vytváří uvnitř budovy optimální tepelné podmínky, je vhodný pro všechny typy staveb. S velkým výběrem barev a boxů jsou screenové rolety moderním designovým doplňkem rodinného domu nebo firmy,“ tvrdí Petr Přichystal, marketingový manažer společnosti Lomax. Příjemným bonusem při zakoupení je garance pětileté záruky a možnost největšího výběr látek na trhu.

Screenové rolety jsou vyrobeny z vysoce kvalitní látky. Zdroj: LOMAX

Jak screenové rolety fungují?

Venkovní látkové stínění se umisťuje na vnější stranu okna, prosklené stěny nebo pergoly. Zachycuje sluneční záření vně objektu a zabraňuje tak přehřívání interiéru. Látka screenové rolety se skládá z několika typů materiálu jako skelné vlákno, PVC nebo polyester, které zajistí odolnost i proti povětrnostním vlivům.

V horním boxu je uložená trubková hřídel, na kterou se látka navíjí. Tu vedou dvě postranní vodící lišty, ve kterých je zabudovaný zip pro lepší odolnost proti větru. Podélný obtisk na látce eliminuje konstrukční řešení CLICK-ON. „Maximální vypnutí látky zařídí závaží, které jsme umístili do spodní části lišty. O pohyb celého systému se stará trubkový pohon v hřídeli,“ tvrdí Přichystal.

Látkové screenové rolety zachycuje sluneční záření a zabraňují přehřívání interiéru. Zdroj: LOMAX

Ideální řešení pro váš světelný komfort

Hlavní předností této produktové novinky je světelná propustnost, variabilita a vizuální kontakt s okolím. Se screenovými roletami se tak ani za velice slunečných dnů nemusíte vzdát denního světla, zároveň si ale poradí s přímým zářením slunce do interiéru.

„Použité látky a tkaniny propouští ideální množství přirozeného světla, a proto zajistí dokonalou světelnou pohodu uvnitř budovy. Předností těchto rolet je taky funkce pasivního chlazení, která může ušetřit nemalé finanční prostředky za provoz klimatizace,“ vysvětluje Přichystal a dodává, že rolety spolehlivě ochrání před sluncem, větrem a částečně i deštěm. Kromě exteriérového stínění oken jsou vhodné taky pro terasy, pergoly nebo zimní zahrady.

Autor: Komerční sdělení