fbpx

LED žárovky jsou znamením moderní domácnosti0

Klasickým žárovkám odzvonilo. LEDky jsou šetrnější k přírodě i peněžence, mají dlouhou životnost a teď už padla i poslední překážka – vysoké náklady na pořízení.

Spousta z nás nedá na klasické žárovky dopustit. Možná proto, že nám je EU postupně zakazuje. A možná také proto, že LEDky jsou pro nás něčím novým, nepoznaným. Pojďme se tedy seznámit se všemi výhodami úsporných LED žárovek.

Ušetříte s nimi minimálně 80 % nákladů na osvětlení ve srovnání s klasickými žárovkami. To už mohou být slušné peníze – rodina žijící ve velkém rodinném domě může výměnou za LEDky ročně ušetřit přes 5 000 Kč. V porovnání se staršími typy úsporných žárovek se úspora s LED žárovkami pohybuje kolem 50 %. A jistě Vás zahřeje u srdce skutečnost, že úsporou energie budete šetřit také přírodu.

Získáte kvalitní a trvanlivé světlo. LEDky na rozdíl od úsporných žárovek svítí ihned po rozsvícení příjemným měkkým světlem se 100% intenzitou. Nezatěžují zdraví, a pokud se rozbijí, neuvolňují rtuť a těžké kovy. Neunaví ani Vaše oči, protože neblikají. Za zmínku stojí také to, že jim nevadí časté rozsvěcování a zhasínání a spolehlivě Vám budou sloužit klidně 18 let. LED žárovky navíc nepřitahují hmyz ani nemají negativní vliv na malby či textilie, protože nevydávají UV záření.

U RWE je teď získáte i bez pořizovacích nákladů. Dodavatel energií rozšířil svou nabídku o novinku – pronájem úsporných LED žárovek. Funguje to jednoduše. Stačí navštívit kterékoli Zákaznické centrum RWE a LEDky si pronajmout. Rovnou si je odnesete domů, aniž byste za ně platili velké peníze. Výměnou ušetříte víc, než kolik Vás bude stát pronájem.

Na žárovky je nekonečná záruka. Po celou dobu pronájmu je můžete kdykoli vrátit nebo vyměnit za nové, pokud by přestaly fungovat.

S možností pronájmu LED žárovek u RWE už nezůstává jediný důvod, proč svítit klasickými žárovkami. Přidejte se k moderním domácnostem a zastavte se v nejbližším Zákaznickém centru RWE pro své LEDky ještě dnes, abyste mohli hned začít snižovat své náklady na elektřinu!

Pokud se o úsporných LED žárovkách a jejich výhodách chcete dozvědět ještě více, navštivte stránky www.svittechytre.cz a spočítejte si, kolik můžete výměnou žárovek ušetřit právě Vy.

Autor: Komerční sdělení