fbpx

Konference Zelená úsporám – zateplování budov0

Jaká je budoucnost programu Zelená úsporám? Jak správně rekonstruovat bytový dům tak, aby splňoval podmínky programu? Co udělat pro to, aby investoři nemuseli „zelené peníze“ vracet zpět? Odpovědi nejen na tyto otázky získají účastníci konference Zelená úsporám – zateplování budov. Ta se uskuteční ve středu 22. září 2010 v Brně.

Konference Zelená úsporám za účasti odborníků

Cílem jednodenního setkání je zhodnocení dosavadního vývoje programu Zelená úsporám a nastínění priorit pro další období. Účastníci se také seznámí s informacemi o možnostech čerpání „zelených dotací“ a jejich následné administrace. 

Reklama

Konference je určená pro zástupce bytových družstev, společenství vlastníků, obcí, měst, odbornou a širokou veřejnost. Setkání se zúčastní nejen odpovědní zástupci Státního fondu životního prostředí (SFŽP), ale také odborníci ze stavebních společností, bankovních institucí či poradenských firem specializujících se na poskytování státních dotací.

Zelená úsporám: Dosavadní vývoj a praktické příklady

Zástupci SFŽP v úvodu zhodnotí dosavadní vývoj programu Zelená úsporám, představí novinky a priority do roku 2012, kdy program oficiálně skončí.

Další přednášející se ve svých prezentacích zaměří nejen na to, jak získat dotaci na zateplení bytového domu a jak provést jeho správnou rekonstrukci/výstavbu, ale zejména „jak ji udržet“, tak aby investoři nakonec nemuseli vracet peníze.

Budou uvedeny konkrétní příklady z praxe, jak se vyvarovat chyb při podávání žádostí, co potřebuje bytové družstvo nebo společenství vlastníků jednotek (SVJ) k podání žádosti, na koho se obracet s dotazy a řada dalších potřebných informací.

Bližší informace o konferenci

Místo konání: Brno, hotel Voroněž, Křížkovského 47
Termín konání: středa 22. září 2009, 9:00 – 14:00
Generální partner: Státní fond životního prostředí
Organizátor: Magnus Regio, s.r.o.
Mediální partner: Moravské hospodářství
Registrace a více informací: www.magnusregio.cz

Autor: Redakce Nazeleno.cz