fbpx

KERDI-BOARD – novodobý materiál pro zdění0

Nová doba přináší nové materiály. Tento vývoj se samozřejmě nevyhýbá ani stavebnictví, jak jste se již mnohokrát přesvědčili. Vždy tyto nové materiály vznikají za účelem zefektivnění, zpřesňování a úsporám. Stejně tak je to u KERDI-BOARD konstrukčních desek, které nahrazují sádrokartony i lepené tvárnice, především v interiérech. Například čas práce strávený při rekonstrukci koupelny je tak zkrácen cca na polovinu.

Co je to KERDI-BOARD?

KERDI-BOARD dodávané firmou Detalon s.r.o. jsou konstrukční desky různé tloušťky z extrudované tvrzené pěny oboustranně zpevněné speciálním materiálem a střiží k účinnému přilnutí k lepidlům pro obklady apod. KERDI-BOARD je tak velmi snadno zpracovatelný a i nožem z něj lze vyříznout přesný tvar.

Reklama

K čemu je KERDI-BOARD určený?

KERDI-BOARD je velmi univerzální materiál, který Vám umožňuje skutečně širokou škálu použití v interiéru stavby a to jak pro výstavbu příček, tak jako náhrada zdění kolem van, či kuchyňských linek. Neboť KERDI-BOARD je určen jako vodotěsný podklad. Na KERDI-BOARD lze přímo lepit obklady, pod které už nemusíte natírat hydroizolaci proti vlhnutí zdiva.

Dále jsou desky KERDI-BOARD vhodné pro vyrovnávání starých podkladů libovolného druhu, pro obklady stávajícího zdiva hrubé stavby, pro vystavění dělících stěn, pro obložení sprchových koutů, kuchyňských pracovních desek, či jsou vhodné při sanaci pro zhotovení rovných podkladů a velmi mnoho dalšího praktického použití.

KERDI-BOARD úspora za práci

Všichni jistě víte, kolik stojí v dnešní době manuální práce. Je to vysoký náklad, se kterým je nutno při každé rekonstrukci, či stavbě bytu, nebo domu počítat. V položkovém rozpočtu je to nezanedbatelná částka. A tak se systém KERDI-BOARD dobře hodí, jako alternativa při hledání úspor v rozpočtu stavby. Neboť práce s ním je velmi rychlá a přesná. Co zedník zdil lepenými tvárnicemi a sádrokartonem dodnes celý den, to má s KERDI-BOARD hotovo za dopoledne. A to jsou úspory, které byste neměli přehlédnout.

Navštivte naše prodejní centra v Praze a Břeclavi, kde Vám systém konstrukčních desek KERDI-BOARD rádi předvedeme a vše vysvětlíme. Podáme Vám informace, připravíme kompletní návrhy řešení a doporučíme vhodnou realizační firmu. V případě, že chcete s KERDI-BOARD pracovat sami, či jste firma a chcete si zvýšit odbornost, rádi Vám poskytneme odborné školení.

Prodejna Břeclav – Detalon s.r.o.

  • U Nemocnice 3372/8, 690 02 Břeclav 2
  • telefon: +420 739 379 696
  • e-mail: breclav@detalon.cz
  • Po – Pá: 7:30 – 17:00, So: 7:30 – 12:30 

Prodejna Praha – Detalon, s.r.o.

  • Novodvorská 994/138, 142 21 Praha 4
  • telefon: +420 239 047 600
  • e-mail: info@detalon.cz
  • Po – Pá: 7:30 – 18:30, So: 8:00 – 13:00

Autor: Redakce Nazeleno.cz