fbpx

Když jsou dveře opravdu ze dřeva0

Dveře jsou tím prvním, co vidíme, když přicházíme k někomu na návštěvu. Naznačují již zvenku pohostinnost, teplo domova. Mohou být dokonce pootevřené, když nás očekávají ti, kteří nám důvěřují. Provedení vchodových dveří NATURE nejen dokonale splní technické požadavky, ale díky výrazné přírodní kresbě dřeva, dokonale ladí s většinou rodinných domů.

Vchodové dveře NATURE patří do rodiny dveří TREND se sendvičovým hladkým křídlem. Narozdíl od běžných provedení se u této řady klade důraz na výběr materiálu s výraznou kresbou, nejčastěji dub v tangenciálním řezu. Tuto kresbu následně podpoří i speciální povrchová úprava Protor, která nejen zvýrazní vlastní strukturu dřeva, ale jako bonus poskytuje zvýšenou ochranu proti mechanickému poškození.

Po technické stránce tyto dveře nijak nevymykají ze standardů výrobků Slavona. Důraz je kladen na tepelně-technické vlastnosti, spolehlivost a bezpečnost.

 

Vchodové dveře INSPIRO NATURE

Součinitel prostupu tepla dveří v profilu INSPIRO začíná na hodnotě UD=0,66W/m2K pro smrk, v případě dubu dosahuje hodnoty 0,79 W/m2K; a v profilu PROGRESSION od UD=0,67W/m2K.

Důležitým prvkem je dveřní práh, který je z kompozitního materiálu a obvykle ještě s podkladním profilem COMPACFOAM, tato kombinace je optimální pro eliminaci rizika tepelného mostu.

Bezpečně zavřené dveře

Vícebodové zámky, které kombinují automatické trny a výsuvné háky dokonale přitáhnou křídlo a zvýší bezpečnost vstupních dveří. Jakmile se dveře zabouchnou, jsou uzavřeny nejen střelkou, ale i automatickými trny. Klíčem se pak zajistí jazýček zámku a vysunou háky. Takže je bezpečnost ještě vyšší, dveře také lépe těsní.

 

Stále oblíbenější jsou elektromotorické zámky, nejčastěji ovládané čtečkou na otisk prstu.

Díky pevným zafrézovaným závěsům se dveře nesvěšují a je možné jejich snadné seřízení. Technologické vychytávky jsou dnes již nedílnou součástí dveří.

Široká nabídka designů dveří

Vchodové dveře TREND NATURE jsou pouze jedním vzorem v rozsáhlé nabídce dveří Slavona. Vybírat je možné z katalogu dveří, ale v rámci možností výrobní technologie je pestrost vzorů takřka nekonečná. Všechny dveře se vyrábí na míru.

Více najdete na: www.slavona.cz

 

Autor: Komerční sdělení