Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Když jsou dveře opravdu ze dřeva

Dveře jsou tím prvním, co vidíme, když přicházíme k někomu na návštěvu. Naznačují již zvenku pohostinnost, teplo domova. Mohou být dokonce pootevřené, když nás očekávají ti, kteří nám důvěřují. Provedení vchodových dveří NATURE nejen dokonale splní technické požadavky, ale díky výrazné přírodní kresbě dřeva, dokonale ladí s většinou rodinných domů.

15. 01. 2018 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Vchodové dveře TREND NATURE jsou pouze jedním vzorem v rozsáhlé nabídce dveří Slavona. Vybírat je možné z katalogu dveří, ale v rámci možností výrobní technologie je pestrost vzorů takřka nekonečná. Všechny dveře se vyrábí na míru.

Vchodové dveře NATURE patří do rodiny dveří TREND se sendvičovým hladkým křídlem. Narozdíl od běžných provedení se u této řady klade důraz na výběr materiálu s výraznou kresbou, nejčastěji dub v tangenciálním řezu. Tuto kresbu následně podpoří i speciální povrchová úprava Protor, která nejen zvýrazní vlastní strukturu dřeva, ale jako bonus poskytuje zvýšenou ochranu proti mechanickému poškození.

Po technické stránce tyto dveře nijak nevymykají ze standardů výrobků Slavona. Důraz je kladen na tepelně-technické vlastnosti, spolehlivost a bezpečnost.

 

Vchodové dveře INSPIRO NATURE

Součinitel prostupu tepla dveří v profilu INSPIRO začíná na hodnotě UD=0,66W/m2K pro smrk, v případě dubu dosahuje hodnoty 0,79 W/m2K; a v profilu PROGRESSION od UD=0,67W/m2K.

Důležitým prvkem je dveřní práh, který je z kompozitního materiálu a obvykle ještě s podkladním profilem COMPACFOAM, tato kombinace je optimální pro eliminaci rizika tepelného mostu.

Bezpečně zavřené dveře

Vícebodové zámky, které kombinují automatické trny a výsuvné háky dokonale přitáhnou křídlo a zvýší bezpečnost vstupních dveří. Jakmile se dveře zabouchnou, jsou uzavřeny nejen střelkou, ale i automatickými trny. Klíčem se pak zajistí jazýček zámku a vysunou háky. Takže je bezpečnost ještě vyšší, dveře také lépe těsní.

 

Stále oblíbenější jsou elektromotorické zámky, nejčastěji ovládané čtečkou na otisk prstu.

Díky pevným zafrézovaným závěsům se dveře nesvěšují a je možné jejich snadné seřízení. Technologické vychytávky jsou dnes již nedílnou součástí dveří.

Široká nabídka designů dveří

Vchodové dveře TREND NATURE jsou pouze jedním vzorem v rozsáhlé nabídce dveří Slavona. Vybírat je možné z katalogu dveří, ale v rámci možností výrobní technologie je pestrost vzorů takřka nekonečná. Všechny dveře se vyrábí na míru.

Více najdete na: www.slavona.cz

 

Související články

Tagy: Stavba a rekonstrukce, Okna a dveře

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

VESPER HOMES – plnohodnotné nízkoenergetické a pasivní domy

VESPER HOMES - Nová generace difúzně otevřeného stavebního a konstrukčního sytému na bázi masivního dřeva.…

<!-- -->
E.ON Česká republika, s.r.o.

Energetické společnosti působící pod značkou E.ON dodávají elektřinu, zemní plyn a související služby…

<!-- -->
KERNER s.r.o.

Rodinná firma s tradicí od roku 1926 vyrábí dřevěná eurookna, francouzská okna, posuvné terasové dveře…

<!-- -->
KM BETA, a.s.

Největší český výrobce betonové střešní krytiny, vápenopískového zdicího systému SENDWIX a dále cihelného…

<!-- -->
Conergy Česká republika, s. r. o.

Conergy je dodavatelem fotovoltaických řešení ze systémových komponentů vyráběných v závodech v Německu.…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!