fbpx

Kde sehnat zajímavé dárky k Vánocům za nízké ceny?0

Nakupování vánočních dárků se rok od roku prodražuje a sehnat zajímavé dárky k Vánocům za zajímavé ceny bývá stále složitější. Existuje ovšem mnoho variant, jak sehnat zajímavé dárky za nízké ceny. Jednou z možností a také tou nejvyužívanější jsou čínské e-shopy, mezi něž se nově řadí i e-shop Vova. Jaké produkty tedy Vova nabízí a za jaké ceny? Jaké jsou Vova recenze?

Nákupy přes čínské e-shopy jsou stále oblíbenější. Nejvíce využívaným je AliExpress.cz, kde lze pohodlně nakupovat v češtině. Stejné pohodlí nákupů v češtině nabízí také nový e-shop Vova, který v České republice teprve začíná.

Při nákupech přes čínské e-shopy typu AliExpress.cz lze využít různé cashbackové portály, díky kterým lze získat část peněz z nákupu zpět. Jedním z cashbackových portálů je cashback portál Tipli.cz, kde je k nalezení mnoho e-shopů a díky Tipli.cz tak ušetřit nějaké procento z ceny nákup. Pokud je objednávka za pár tisíc korun, je možné ušetřit klidně pár stokorun a získat je zpět z ceny nákupu.

Podle recenzí na internetovém portálu slevove.cz, který se specializuje na nákupy na internetu a u zahraničních a čínských e-shopů, je v případě e-shopu Vova patrné, že se jedná o solidní e-shop. Tento e-shop nabízí především levné oblečení z Číny. Díky svým nízkým cenám lze tak pořídit krásné dárky k Vánocům. Je ovšem nutné, aby zákazník myslel na to, že dodací doba zboží je až několik týdnů.

Vova také nabízí, jako mnoho čínských e-shopů, dopravu zdarma na veškeré zboží po celém světě. Dále také Vova nabízí tzv. “Bleskový výprodej”, kde svým zákazníkům nabízí zboží se slevami až 90 %, ovšem nabídka je velmi omezená i časově.

Nakupování na Vova

Pro pohodlné nakupování na Vova e-shopu je nutná registrace a vytvoření účtu zabere jen pár minut. Registrace je možná hned několika způsoby, buď přes e-mail, Facebook účet nebo přes účet na Googlu.

Vova disponuje i mobilní aplikací, kterou si lze stáhnout a nakupovat tak veškeré zboží i z mobilního telefonu. Vova nabízí především levné oblečení z Číny, proto dané nižší ceny mohou odpovídat ve finále i kvalitě zboží.

Platba na Vova e-shopu

Zde se setkáváme s negativními Vova recenzemi od zákazníků kvůli požadavkům, které jsou spojené s platbou. Vova totiž po zadání kreditní karty pro zaplacení několik dní požaduje zaslání ofoceného občanského průkazu a kreditní karty přes e-mail, aby zboží mohli odeslat. Tento postup totiž může být vnímaný jako velmi podezřelý. Ovšem jsou i zákazníci, kteří se s tímto postupem při placení nesetkali a s platbou neměli žádný problém.

Vova nabízí 2 způsoby platby:

  • platba kreditní nebo debetní kartou,
  • platba přes PayPal.

Vova recenze poukazují také na to, že se Vova zavazuje k ochraně kupujících, kdy při neobdržení své zásilky vrátí zákazníkovi celou částku. I v případě, že objednané zboží neodpovídá danému popisu na Vova e-shopu, vrátí Vova zákazníkovi celou částku nebo alespoň část za zboží.

Vova recenze

A jaké jsou celkové Vova recenze od zákazníků? Vesměs jsou Vova recenze velmi negativní, a to především díky svému způsobu platby, jak již bylo zmíněno výše. Díky tomu, že Vova po některých zákaznících požaduje ofocení občanského průkazu nebo kreditní karty si mnozí myslí, že se jedná o podvodný e-shop.

Existují ovšem velmi známé triky, které používají podvodné e-shopy a dle toho lze poznat, zda se opravdu jedná o podvodný e-shop nebo ne. Případně je dobré mít v okolí někoho, kdo už zkušenost s Vova e-shopem měl.

Díky tomu, že se jedná o čínské zboží, je nutné počítat i s delší dodací dobou zboží. Proto je vhodné objednávat zboží s dostatečným předstihem.

Portál Tipli.cz ale naopak disponuje samými kladnými Vova recenzemi. E-shop je hodnocen 4,9 hvězdičkami z 5. Je zde uvedeno i slovní hodnocení zákazníků, které je ale trochu strohé.

Autor: Komerční sdělení