fbpx

Každá garáž si zaslouží pořádek: Postarají se o to kvalitní regály0

Přišli jste do garáže, zakopli o nějaké nářadí a pořádně se natáhli. Mrzuté, ale hlavně naprosto zbytečné. Vždyť v každé garáži může být pořádek a věci poskládané tak, jak by měly. Stačí k tomu mít pouze pořádný regálový systém. Že máte strach nějaký takový pořídit? Proč? Vždyť moderní regály do garáže nepředstavují nijak extrémně nákladnou záležitost. Jen je zapotřebí vybírat obezřetně.

Kvalitní bytelná kovová konstrukce

Přesně ta je základem jakéhokoli moderního regálového systému. Určitě se nebude jednat o velké a těžké kovové regály. Vsadit je zapotřebí na lehkou kovovou konstrukci, jež je dokonale pevná, nicméně vcelku lehká a kvalitní. Jako samotné příčky regálů slouží nejčastěji dřevěné police, jež dokážou unést poměrně velké množství věcí. Nosnost takovýchto regálů se pohybuje v maximu i kolem 300 kg.

Variabilní regály zajistí dostatečný pořádek

Jednoznačně. Police nabídnou takový prostor, který se vám bude pro úschovu jakýchkoli věcí náramně hodit. Můžete si sem uložit jak nejrůznější nástroje a věci denní potřeby, tak i předměty, jež se tak často nepoužívají. Sestavit si takový regálový systém není nijak složité. jak u bezšroubových, tak i klasických šroubových variant jde o maximálně variabilní záležitost. Vše bude hotové velmi rychle a pohodlně. Vy získáte v garáži další skladovací prostory navíc.

Elegantní design zapadne do interiéru garáže

Ani vzhledově moderní regály nezklamou. Třeba takové pevné regály do garáže od Majster Regál se vyznačují velmi elegantním vzhledem. Volit je lze v mnoha zajímavých barevných variacích. Povrchově jsou samozřejmě opatřené proti oděru a otěru, takže máte jistotu, že vydrží hezké velmi dlouhou dobu. Samozřejmostí je u nich také absence jakýchkoli ostrých hran.

Autor: Komerční sdělení