fbpx

Jaký si pořídit zahradní nábytek? Inspirujte se trendy letošního léta0

Léto je již za rohem a k němu samozřejmě patří také grilování, posezení v polstrovaném křesílku, koupání v zahradním bazénu a příjemné nicnedělání na lehátku. Co mají všechny tyto činnosti společné? Můžete se jim věnovat ve své zahradě. Stačí k tomu jen to správné vybavení. Jaký zahradní nábytek bude letošní léto v kurzu?

Kde načerpat inspiraci? Navštivte portál Livli

Chcete zjistit, jaký nábytek, doplňky a dekorace můžete na své zahradě mít? Načerpejte inspiraci na portálu Livli.cz. Web o bydlení Livli vám poskytne nejenom inspiraci, ale také možnost okamžitě si nakoupit požadovaný nábytek a další doplňky a dekorace. Kromě tipů je totiž portál Livli propojen s více než stovkou exkluzivních českých e-shopů.

Jak vybírat zahradní nábytek? Pohodlí a pevná konstrukce jsou základ

Podle čeho se řídit, když si pořizujete nový zahradní nábytek? Protože jej pravděpodobně nepořizujete pouze na jednu sezónu, ale na několik let, rozhodně se zaměřte na dvě klíčové vlastnosti:

  • Pohodlí,
  • pevnou konstrukci.

Zahradní nábytek vám musí poskytnout naprosté pohodlí a stoprocentní komfort. Bude sloužit přeci k odpočinku a lenošení. Zároveň ale vyžadujte také kvalitu a pevnou konstrukci, ať máte při lenošení pocit bezpečí.

Zahradní nábytek, který je momentálně in

Jaký typ zahradního nábytku je podle designérů aktuálně nejvíce in? Ten, který kombinuje kov a dřevo. Rozhodně se ale nebraňte ani nadčasovému designu a nezapomeňte, že zahradní posezení musíte obohatit také o doplňky. Právě ty mu totiž dodají to něco navíc, co vás spolehlivě odliší od vašich sousedů. Oblíbené jsou polštáře, světýlka, svítilny a také nádobí ve veselých barvách.

Užívejte si dlouhé letní dny na své zahradě a využijte k odpočinku pohodlné a kvalitní zahradní posezení.

Zdroj obrázku: Sandra Marquez Martinez / Shutterstock.com

Autor: Komerční sdělení