fbpx

Jak ušetřit čas díky portálu Ekologové.cz0

Vše, co potřebuje profesní ekolog, na jednom místě! Agregátor aktuálních zpráv, kompletní legislativa, adresář důležitých úřadů či kontakty úřady… Naučte se využívat Ekologové.cz a získáte pomocníka, na kterého je spolehnutí!

Co je nového v oboru?

Na úvodní straně Ekologové.cz najdete přehled nejnovějších zpráv ze všech oborů ekologie, seřazených podle stáří. Zajímá vás konkrétní téma? Na hlavní liště můžete snadno přepínat mezi odbornými sekcemi Odpady, Voda, Ovzduší, Havárie, Chemické látky, Hluk, IPPC a EIA.

Vedle zpravodajství vás čeká seznam chystaných akcí: školení, konference či veletrhy tu najdete přehledně uspořádané i s datem a místem konání.

Reklama

Pro novinky v zákoně sjeďte k zápatí stránky – sekce Aktuální předpisy obsahuje všechny novely zákonů, vyhlášek a předpisů, týkající se ekologické praxe.

Virtuální asistent

Hodil by se i vám asistent, který kdykoliv najde, co potřebujete? Na Ekologové.cz máte všechny důležité informace hned po ruce!

V sekcích Státní správa, Business odkazy, Města a obce a Kompletní legislativa jsou pro vás připraveny stovky odkazů a kontaktů: adresáře úřadů či měřicích firem, havarijní plány a vzory hlášení, platné předpisy s metodickými pokyny a další. Odkazy jsou uspořádané v pohodlných seznamech s plným názvem a náhledem stránky.

Pokud hledáte či nabízíte místo, je tu sekce „Pracovní pozice Ekolog“ s možností bezplatné inzerce.

Stránka na míru

Pro maximum informací z konkrétního oboru ekologie stačí vybrat si téma na hlavní liště. Na odborně zaměřené podstraně najdete kontakty, výrobky a služby nabízené pro vaši činnost, vzory formulářů ke stažení či povinnosti a resortní předpisy.

Přehledné, aktuální informace zcela zdarma – to jsou Ekologové.cz!

 

Autor: Redakce Nazeleno.cz