fbpx

Jak splnit nové požadavky na výstavbu nízkoenergetických rodinných domů?0

Odpověď můžete najít na odborných školeních společnosti Zehnder, které budou probíhat po celý rok 2020 a na kterých odborníci vysvětlí, jak systém komfortního řízeného větrání s rekuperací tepla Zehnder pomůže postavit dům odpovídající novým předpisům. Zpřísnění pravidel pro výstavbu rodinných domů bude také jedním z hlavních témat odborných výstav, kterých se Zehnder bude v roce 2020 účastnit.

Společným jmenovatelem veletrhů i školení určených zejména pro odbornou veřejnost bude v roce 2020 důraz na pravidla definované novou směrnicí o stavbě rodinných domů s „téměř nulovou spotřebou energie NZEB“. Nové předpisy upravují způsob zateplení obálky budovy, jako i využití obnovitelných zdrojů při jejím vytápění. Právě zde nalézá uplatnění široké portfolio komfortních větracích jednotek s rekuperací tepla společnosti Zehnder. Zehdner je v oblasti řízeného větrání s rekuperací tepla považován za jedničku na českém trhu a technologickým leaderem.

Na větrací systém můžete získat dotaci – Zehnder vám pomůže

V rámci připravovaných veletrhů může návštěvník stánku Zehnder získat i informace o možnostech dotačního programu Nová zelená úsporám. „Při využití některého z našich systémů řízeného větrání s rekuperací lze z dotačního programu získat až 105.000 Kč,“ vysvětluje Jiří Štekr, jednatel společnosti Zehnder Group Czech Republic. „Všem zájemcům proto nabízíme možnost při splnění určitých podmínek tuto dotaci zprostředkovat.“

Zehnder - stánek
Stánek firmy Zehnder můžete navštívit už od 8. února na veletrhu FOR PASIV v  Praze-Letňanech, slovenským návštěvníkům představí Zehnder špičkové produkty na veletrhu CONECO v Bratislavské Inchebě (25. – 28. března). Aktuální novinky pro druhou polovinu roku společnost vystaví na tradičním letňanském FOR ARCHu (22. – 26. září).

Školení pro profesionály

Společnost Zehnder je také spolupořadatelem odborných seminářů, zaměřených na moderní trendy v navrhování úsporných technologií pro vnitřní prostředí budov. Semináře jsou určené projektantům, energetikům, provozovatelům a technickým pracovníkům v oblasti vytápění, vzduchotechniky a chlazení. Semináře se konají o celé české republice. Více informací o seminářích i způsob jak se na ně přihlásit najdete zde.

Zejména profesionálům z řad architektů, projektantů, prodejců, topenářských firem  je určena série školení na téma komfortní a zdravé bydlení. Školení probíhají v Zehnder Akademii v Sezimově Ústí či v Husky & Zehnder Akademii ve Vestci u Prahy, kde lze teoretické znalosti otestovat na funkčních modelech. Akademie jsou výjimečné množstvím nainstalovaných výrobků a systémů. To zahrnuje např. funkční systém komfortního větrání s rekuperací tepla, tj. větrací jednotky, hygienické rozvody vzduchu vč. ventilů a designových mřížek a další příslušenství. Nechybí ani decentrální větrací jednotky pro byty a jednotlivé místnosti.

V roce 2020 budou školení zaměřená na systémy komfortního větrání (návrh i servis), představení možností využití stropních panelů i nejnovějších designových trendů v oblasti vytápění. Termíny a témata školení najdete na webových stránkách firmy Zehnder.

Autor: Komerční sdělení