fbpx

Jak ochránit domácnost před vytopením? Jednoduše. Díky mobilní aplikaci.0

Věděli jste, že až 54 % domácností se setkalo se škodami způsobenými vytopením? Máte i vy osobní vzpomínku na takovou nepříjemnou událost? Máme pro vás dobrou zprávu. Díky moderním technologiím už se vyplavení bát nemusíte, stačí si pořídit chytrý senzor, napojit jej na wifi a váš mobilní telefon.

Chytrý vodní senzor neustále hlídá vaši domácnost. I když spíte nebo se zrovna nacházíte na druhé straně zeměkoule, můžete být v klidu, váš domácí hlídač je vždy v pozoru.  Chrání váš byt nebo dům před únikem vody, reaguje na přítomnost vody v místech, kde by běžně být neměla, okamžitě vás upozorní a může také automaticky vypnout hlavní přívod. Má neustále pod kontrolou vaši spotřebu vody, vlhkost a teplotu v místnosti a při podezřelých odchylkách hned posílá upozornění a vy můžete okamžitě reagovat pomocí mobilní aplikace.

V Centru bydlení a designu Kaštanová v Brně si můžete vybrat spolehlivé systémy od dvou výrobců, každý z nich nabízí malinko jiné funkce, oba ale vaši domácnost spolehlivě ochrání.

Unikátní zařízení Phyn Plus od společnosti Uponor se instaluje přímo do vodovodního systému. Po instalaci si Phyn Plus nejdříve vytvoří přehled o běžné spotřebě vody v konkrétní domácnosti a s těmito daty dále pracuje. Umí zachytit i tu nejmenší změnu tlaku vody, to umožňuje sledovat spotřebu vody a upozornit na ucpání nebo prasknutí potrubí. Chytrého vodního asistenta Phyn Plus můžete ovládat pomocí mobilní aplikace nebo hlasového asistenta Amazon Alexa.

Keraservis nabízí vybavení německého výrobce GROHE. GROHE Sense Guard – systém se podobně jako Phyn Plus instaluje do vašeho hlavního vodovodního potrubí a hlídá tak jakoukoli změnu – prasklinu potrubí, zamrznutí nebo únik vody. Druhá varianta je senzor GROHE Sense, který můžete umístit kamkoliv v domě a on vám pošle informaci kdykoli se v jeho okolí objeví voda. Monitoruje také stupeň vlhkosti a údaje posílá do aplikace ve vašem telefonu.

Pocit, že váš domov je spolehlivě chráněný před vyplavením a nikde nekape z kohoutku voda nazmar, je k nezaplacení. Využijte moderní technologie, které tu před pár lety ještě nebyly, ke svému prospěchu a klidu. V Centru bydlení a designu Kaštanová vám odborníci s radostí poradí, který z chytrých senzorů je pro vaši domácnost nejvhodnější. 

Autor: Komerční sdělení