fbpx

Jak najít super barbera?0

Hledáte barbera nebo tedy holiče či kadeřníka? Najít takového barbera, který vás ostříhá a oholí přesně podle vašich představ není snadná věc… Navíc, pokud hledáte v městě, kam jste právě přijel nebo se přistěhoval…Nikoho tady neznáte a jste odkázáni pouze na reference na webech a vy byste se nejraději zeptali reálného člověka. Poradíme vám pár tipů, jak hledat.

 1. Nehledejte barbera daleko od svého bydliště nebo práce a zároveň neberte za kliku kadeřnictví hned na rohu vaší ulice. Pokud je vaší novou destinací Praha, mrkněte se, co vyhledá Google, tedy zadejte „pánské kadeřnictví praha“.
 1. Když Googlu nevěříte, tak se zeptejte pár prvních známých, které jste poznal za svou krátkou dobu ve městě, lépe mužů než žen Možná se vám dobrého holiče nepodaří najít na první dobrou, protože každý má jiné preference – pro někoho je důležitější příjemné prostředí než ostré nůžky holiče a trefa do černého je, když najdete obojí v jednom salonu.
 1. Dalším vodítkem, zda je barber dobrý, bývá to, jak dlouho už se holičství věnuje. Výhodou je i to, pokud je kadeřník ochoten stříhat i o víkendu, protože právě víkend je ideální pro žádný spěch. Vychutnání si nového střihu a oholení, případně masáže hlavy se stává příjemným prvkem víkendového odpočinku.
 1. Nejdůležitějším a pro někoho nejtěžší může být tento tip, který má co dělat s tím, že zavoláte nebo se stavíte v holičství a vyzpovídáte barbera. Bohužel ne vždy má na to čas, ale pokud jste nenašli tyto informace v jeho webové prezentaci, je nejpochopitelnější se zeptat. A mnohé vám ukáže i sdílnost barbera, pokud ho nerušíte v době, kdy má co dělat se zákazníkem na křesle a další dva čekají.
 1. Otázky, na které byste se měli zeptat (pokud jste je nenašli na webových stránkách):
  • Jaký je váš minimální čas na klasický střih?
  • Jaké produkt na vlasy a vousy používáte? Máte i speciální pro určité typy senzitivní kůže a alergie?
  • Jaký je váš nejoblíbenější střih a jaký je nejvíc populární?
 1. Nezapomeňte se podívat na ceník… Velice nepříjemné je, když po skončení práce vám kadeřník předloží účet na částku třikrát vyšší, než jste byl zvyklý platit dříve!
 1. Nejlepší tip je ale mít realistická očekávání. Pokud máte ve své hlavě vysněný tip hollywoodské hvězdy, vězte, že váš typ vlasů a tvar obličeje nemusí vůbec vašemu vysněnému účesu sedět…

Autor: Komerční sdělení