fbpx

Horské kolo proti eletrokolu! To bude letošní Finálová hra Kolo pro život0

Znáte odpověď na otázku „Jaký dvoučlenný tým zvítězí a jaký bude výsledný součet časů obou závodníků vítězného týmu na vymezeném úseku tratě v areálu Ještěd Liberec?“ Odpověď zjistíme ve středu 12. 10. 2011 na Finálové jízdě v Liberci a ten, kdo tipoval nejlépe vyhraje automobil, nebo terénní elektrokolo.
 
Každý tým se skládá z cyklisty profesionálního MTB týmu jedoucího na horském kole bez elektro pohonu a osobnosti – spíkra seriálu Kolo pro život jedoucího na horském kole AGOGS Uphill s elektro pohonem (viz test elektrokola). 


 
Na závodních MTB pojedou: několikanásobný mistr České republiky, vítěz Evropského poháru Pavel Boudný na kole Specialised S-Worksjuniorský mistr ČR a mistr České republiky do 23 let na horském kole Václav Ježek na kole Author Magnum. Na elektorkolech AGOGS Uphill pak pojede moderátor a biketrialista Josef Dressler a moderátor TV Nova Tomáš Hauptvogel.
 
Pojede se trasa dlouhá 3,750 km v okolí Ještědu s převýšením 166 metrů.  Výsledky budou notářsky ověřeny a vítěz bude oznámen přímo na místě.
 
Více informací o tomto podniku najdete na http://goo.gl/VibIc. Na místě cíle – v prostoru skokanských můstků na Ještědu bude ve středu 12.10. od 10:00 a do ukončení závodu (cca 13:00) doprovodný program a bezplatná půjčovna elektrokol české značky AGOGS. Nenechte si ujít tento ojedinělý závod za účasti osobností české cyklistiky

Reklama

 

Autor: Redakce Nazeleno.cz