fbpx

Horizontální žaluzie představují oblíbenou klasiku0

Horizontální žaluzie se v oblasti stínící techniky těší stále velké oblibě. Důvodů je hned několik. Kromě toho, že nabízejí moderní vzhled, jsou estetické, dokonale funkční a navíc cenově přijatelné. Dají se umístit do oken jako samostatné prvky, nebo je lze doplnit různými typy záclon. Mezi bezesporné výhody patří také eliminace slunečních paprsků a zajištění potřebného soukromí. Výhod je však mnohem víc.

Proč si pořídit horizontální žaluzie?

Přemýšlíte nad tím, že si pořídíte horizontální žaluzie, ale stále se nemůžete rozhodnout, zda ano nebo ne? Tyto důvody vás možná přesvědčí.

Kromě ochrany před sluncem a zvědavými zraky kolemjdoucích pomáhají, během horkých dnů, snižovat teplotu v místnosti. Jsou dokonalou náhradou za klasické okenní závěsy. Kromě toho se velmi snadno čistí a udržují v čistotě. Nabízejí velmi dlouhou životnost.

Na koho se obrátit?

Kvalitní horizontální žaluzie nabízí společnost Univers. Vybrat si můžete hned z několika různých modelů:

  • ISSO žaluzie – horizontální žaluzie do plastových oken

Patří mezi velmi rozšířené typy. Ovládají se ručně – pomocí kuličkového řetízku. Někdy podle toho bývají nazývané jako žaluzie řetízkové.

  • ISSO PRIM žaluzie – horizontální žaluzie do plastových oken

Tento typ žaluzií má, oproti klasické ISSO, horní profil s půlkulatým profilem a menšími krytkami. Ovládání je také ruční, pomocí řetízku vyrobeného z kuliček.

  • Meziskelní žaluzie

Tento model je určený především pro starší typy oken v panelácích. Hodí se i pro okna špaletová. Má boční vývod přes průchodku. Naklápění obstaráte tyčkou na bovdenu a stahování provedete pomocí šňůrky.

  • Interiérová žaluzie

Montuje se na okno nebo na stěnu a to díky twistu – držák s otočným držákem. Do něj se nasouvá profil interiérové žaluzie. Tyto žaluzie lze využít jak v oknech, tak i v různých výklencích, které potřebujete zakrýt.

Zavítejte na stránky univers.cz a můžete si prohlédnout kompletní nabídku.

Autor: Komerční sdělení