fbpx

Zavlažování je v létě snadnější s kvalitními nádržemi na vodu0

Zalévat zahradu může být pěkná dřina. Práci vám ale mohou ušetřit kvalitní nádrže na vodu od společnosti AB Store.

Trápí vás sucho a potřeba denně zalévat váš záhon se zeleninou? Nebo nevíte, jak co nejsnáze skladovat vodu, aniž byste byli příliš omezeni prostorem? V každém případě vám pomohou nádrže na vodu od společnosti AB Store.

Můžete je umístit např. pod okap a zachycovat tak dešťovku, nebo kdekoli potřebujete. Jsou stabilní, mají dlouhou životnost a pořídíte je za přijatelnou cenu.

Vyberte si dle svých požadavků

Sto lidí, sto chutí a to stejné platí i u nádrží na vodu. Právě proto nabízí AB Store různé plastové nádrže o rozdílném objemu i velikosti. Zvolit můžete nádobu na vodu od 210 l až po velký kontejner o objemu 1 000 l. Zajímavé jsou i plastové nádrže na vodu s dekorativním vzhledem.

Kupříkladu plastová nádrž na vodu Seine v zeleném provedení. Je polyethylenová, vybrat si můžete objem 300 nebo 650 l a svým vzhledem zaručuje, že se hodí do každé zahrady a nikterak ji nezatíží. Součástí nádrže je plastový výpustný kohout a kotvicí oka, která zafixují nádrž i v případě, že je špatné počasí, větrno či bouře.

Nakupujte výhodně pod jednou střechou

Předností AB Store je, že u nich pořídíte nejen nádrže na vodu, ale i mnohé jiné. Vybrat si můžete vybavení do dílny, jako je dílenský nábytek, skladu, kanceláře, dokonce městský mobiliář nebo vybavení pro obchod a restauraci.

Jestliže nakoupíte za více než 1 000 Kč bez DPH, získáte dopravu zdarma po celé ČR. Dokonce můžete společnosti zaslat poptávku a ona vám sama navrhne cenovou nabídku, která vás jistě zaujme. Školy, obce a státní organizace mohou platit prostřednictvím faktury.

Spolehněte se i vy na AB Store a investujte do kvalitních výrobků, které vám budou sloužit po mnoho let. Pořiďte si nejen plastové nádrže na vodu a vybavte svoji zahradu tak, aby sloužila k vašemu plnému uspokojení.

Autor: Komerční sdělení