fbpx

Hledáte stěhování či skladování v Brně? Je tu Staněk0

Čeká vás stěhování a už teď vás při té představě bolí záda? Že nemusí, to jistě víte. Od toho jsou tu stěhovací firmy. A že se vám už tak při výdajích navíc nechce utrácet za stěhovací firmu? Jde to i levně. Třeba u Stěhování Staněk. Nejen pro Brňany je to jasná volba.

Od krabic po celý dům

Stěhování Staněk Brno nabízí kompletní servis. Od bezpečného přestěhování skleněných váz po odnos klavíru do 4. patra. Stejně tak si poradí s přestěhováním kanceláří. Ke stěhování vám rádi zapůjčí krabice a další potřebné náčiní pro balení. Uspoříte tedy za materiál, a ještě šetříte přírodu.

Stěhujete se do zahraničí?

Ať už se stěhujete do zahraničí, nebo se vracíte zpátky domů, Stěhování Staněk vám celý proces ulehčí. Na svém kontě mají stovky úspěšně přestěhovaných firem a domácností v rámci Evropy.

Pomůžou i v těžké situaci, jako je vyklízení pozůstalosti

Vyklízení pozůstalosti je vždy nejen emociálně náročné. Nechte si v této už tak dost obtížné situaci pomoci a svěřte tyto procesy stěhovací firmě. Stěhování Staněk se postará o diskrétní vyklizení nemovitosti tak, aby mohla zase co nejdřív sloužit účelům, ke kterým byla postavena.

Využít můžete i služby uskladnění věcí

Pokud vás trápí nedostatek prostoru nebo prostě jen nechcete mít některé věci u sebe doma, ale na vyhození taky nejsou, můžete využít možnosti uskladnění ve Skladovacích kontejnerech Staněk v Brně . K dispozici jsou vám sklady, ve kterých budou vaše věci v naprostém bezpečí. Přístup k nim budete mít 24/7 a pronajmout si je můžete od 1 měsíce až na několik let – je to jen na vás.

Bezpečí a jistota na prvním místě

Veškerý převážený a manipulovaný náklad je u Stěhování Staněk pojištěn u České pojišťovny, a to do 5 000 000 Kč. Pojištěny jsou navíc i zařízení a prostory, kde se stěhování provádí. Náklad je pojištěn během přenášky, nakládky, převozu, vykládky a rozmisťování. O své věci se tedy bát nemusíte.

Nezávazně poptejte

Služby u Stěhování Staněk lze nezávazně poptat a získat cenovou nabídku zdarma. Specifikujte parametry vašeho stěhování, zanechte na sebe kontakt a odpovědný zaměstnanec se vám ozve s návrhem ceny. Pokud nabídku přijmete, můžete si být jistí tím, že se cena během stěhování nezvýší. Navíc se Stěhování Staněk vždy maximálně přizpůsobí – můžete jen o víkendu či svátcích? Žádný problém, Stěhování Staněk rozhýbe škatule kdykoli.

Autor: Komerční sdělení