fbpx

Garážová vrata, to je kapitola sama pro sebe0

Společnost Oknoplastik však díky letitým zkušenostem a moderním technologiím, které používá, se s přehledem pohybuje i v oblasti garážových vrat. Pro zákazníky vyrábí a instaluje garážová vrata, která z jejich garáže udělají nejkouzelnější místnost v rodinném domě. Vrata dokonale těsní, spolehlivě izolují od hluku a lehce se otevírají, třeba i na dálku. A vzhled? Budete na ně pyšni.

Křídlová garážová vrata jsou klasika

Křídlový systém nabízí poctivá, tradičně řešená vrata, která nacházejí uplatnění všude tam, kde není dostatek místa na výsuvné řešení nebo je preferováno pohodlí i osobám, které garáží třeba jen procházejí. Vrata mají vynikající izolační vlastnosti, ocelový zinkový rám obložený hliníkovým profilem a kvalitní povrchovou úpravu.

Reklama

Mohou mít symetrické nebo i asymetrické dělení křídel. Dalším, velmi oblíbeným řešením, jsou posuvná vrata. Tato varianta zachovává průjezdní výšku vjezdu a nabízí jednoduchý průchod při částečném otevření vrat. I zde mají vrata vynikající izolační vlastnosti a díky kolejnici, ve které jsou vedeny, tichý a spolehlivý chod.

Dálkový ovladač je snem každého motoristy

Další možností, jak vyřešit vjezd do vaší garáže, jsou vrata rolovací. Bývají velmi úsporná na prostor a snadno, s minimálními stavebnímu úpravami, se instalují do vaší stávající garáže. Jak se otevírají? Křídlo vrat se jednoduše sroluje do boxu nad vchodem. U této varianty na scénu přichází elektrický pohon a dálkový ovladač. Zde to je zcela bez komentáře. Zkrátka, když jednou použijete dálkový ovladač, již nikdy nechcete jinak.

Vrata mají samozřejmě pojistku proti pádu a celou další řadu bezpečnostních prvků. Společnost Oknoplastik má v nabídce i sekční garážová vrata s výsuvným mechanismem, která se vždy vyrábí přesně na míru. Disponují dokonalými izolačními vlastnostmi, bezpečnostními prvky proti skřípnutí prstů, velmi tichým chodem a díky ovládání na dálku přinášejí i maximální uživatelský komfort. Firma Oknoplastik vyrábí garážová vrata i pro průmyslové objekty.

Jestli vás zaujala garážová vrata společnosti Oknoplastik, proklikejte se na jejich stránky. Naleznete zde všechny modely, včetně detailních specifikací. Je zde i podrobný ceník, abyste si mohli sami udělat předběžnou kalkulaci, nebo kontaktujte ještě dnes jejich obchodního zástupc

Autor: Redakce Nazeleno.cz