fbpx

Fototapeta koně: Oblíbené ušlechtilé zvíře v mnoha podobách0

Milujete zvířata, pak se vám stoprocentně bude zamlouvat pohled na koně. Toto ušlechtilé zvíře využívá člověk již od nepaměti a neustále jej fascinuje. Ostatně spousta z nás si je pořizuje, stará se o ně, anebo na nich alespoň jezdí.

Především v posledních letech dosáhl jezdecký sport doslova boomu. Pokud se aktuálně ke koupi tohoto zvířete nechystáte, nevadí, můžete si koupit třeba pouze fototapetu, na které bude zobrazen. Pořídit lze velké množství nejrůznějších obrázků, které vypadají naprosto úžasně a dokážou vytvořit v jakékoli místnosti poutavou a originální atmosféru. V jaké podobě se tedy fototapeta koně dá sehnat? Na to se zaměříme v následujících řádcích. Provedení je opravdu více než dost.

Rozjasnění místnosti s bílým koněm

Sázkou na ušlechtilost, mystičnost a zajímavost je fototapeta koně bílé barvy. Působí velmi elegantně až divoce. Nástěnná dekorace s koněm v bílé barvě navíc přinese do konkrétní místnosti dostatek potřebného světla. Právě s jeho nedostatkem se potýkají mnozí majitelé bytů i designéři. Bílý kůň je navíc i v mnohých bájích a mytologii považován za symbol něčeho čistého. V obývacím pokoji anebo na chodbě může vypadat perfektně a dodá vašemu interiéru punc čistoty a smyslu pro detail.

Barevní koníci do dětského pokoje

Ráj vašich dětí by neměl být žádným strohým pokojem, kde bude neútulná atmosféra a nuda. Iniciativě se žádné meze nekladou, i když vám třeba aktuálně dochází nápady. Situaci vyřeší vtipní barevní koníci, kteří se mohou na zdech doslova vyjímat. Syté pastelové barvičky děti milují. Moderní barevná tapeta koně na zeď dokáže nabídnout nejen odstíny, ale i vcelku vtipné výjevy koňských hlav. Celek na stěně vypadá komicky a zároveň vytvoří příjemnou atmosféru, která se bude líbit jak vašim dětem, tak i vám samotným.

Specifika arabských koňů

Arabský svět je do značné míry obestřen tajemstvím. Mystika spočívající v jeho prozkoumávání velmi dlouho láká spousty lidí. Obrázky arabských koňů vypadají moc hezky. Tato zvířata jsou naprosto specifická a vyznačují se především unikátním zbarvením. Moc hezky vypadá fototapeta arabských koňů, kteří jsou aktuálně v klusu. Celý obraz symbolizuje pohyb, touhu a nespoutanost. Všechny tyto vlastnosti jsou na těchto koních zpozorovatelné pouhým okem.

Surrealistický kůň s nápisy

Fototapeta kůň nemusí být pouze v klasické podobě fotografie v přirozené podobě zvířete. Koně jsou zobrazovány ve spoustě nejrůznějších podob. Výbornou volbou jsou také kresby či malby ve stylu pop artu. Třeba takový kůň, jehož součástí jsou různé nápisy, vypadá velmi extravagantně a zároveň vnese do interiéru punc něčeho jedinečného, co na první pohled dokáže zaujmout.

Síla cválajících koní

Rádi byste dosáhli elegantního vzhledu konkrétní místnosti bez příměsi velké extravagance? Pak si pořiďte fototapetu cválajících koní. Aranžmá těchto zvířat v sobě snoubí především nespoutanost a velkou sílu. Dynamika se v mnohých místnostech stoprocentně vyplatí, poněvadž jim dá ráz něčeho velmi zajímavého. Nuda jde v tomto případě okamžitě stranou.

Elegantní kontrast černé a bílé

Není od věci pokusit se i o kontrast. Přesně ten v ryzím slova smyslu přináší černý bílý kůň. V grafickém provedení se jedná o velmi nápaditou kombinaci, která v sobě ukrývá divočinu, umění a zároveň precizně řešené souznění. Můžete se vsadit, že danou místnost tímto způsobem oživíte, a to dokonale.

Rustikální aranžmá s koňmi

V některých domácnostech obzvláště na vsi se vyplatí vsadit na rustikální motivy. Krajina venkova je sama o sobě kouzelná. Stačí si vzít pouze přírodu, pole a mnohé čistě přírodní materiály. Kámen, písek anebo rostliny. Všechno je možné kombinovat právě s koňmi a jejich divokými variacemi. Oživení konkrétní místnosti je rázem na světě, a to poměrně jednoduše. Koně s celkovým vyzněním okolí přírody umí vytvořit dokonalé variace, které jsou poutavé a padnou do interiéru jako ulité.

Autor: Komerční sdělení