fbpx

Partneři sekce

Jak ovládat tepelné čerpadlo? Snadno i přes internet!0

Vytápění tepelným čerpadlem už nemůže být pohodlnější a snadnější. Nově se totiž jeho fungování dá ovládat i přes internet, a to zdarma, bezpečně a odkudkoliv. Podívejte se, jak vše probíhá.

S akcí ovládání tepelného čerpadla přes internet zdarma přichází společnost Stiebel Eltron, která patří ke špičkovým specialistům na tepelná čerpadla s 35letou tradicí. Nyní tak můžete vaše tepelné čerpadlo pohodlně, snadno a bezpečně ovládat odkudkoliv.

„K tepelnému čerpadlu Stiebel Eltron nyní získáte hardware a podporu při instalaci v hodnotě až 38 000 Kč.“

Ke každému tepelnému čerpadlu Stiebel Eltron zakoupenému do 31. 3. 2012 můžete získat hardware a podporu při instalaci v hodnotě až 38 000 Kč bez DPH. S tímto zařízením pak jednoduše ovládáte a máte dálkový dohled nad provozem vašeho tepelného čerpadla, ať už se jedná o jeho zapnutí, vypnutí, ovládání pracovního režimu a provozních parametrů, časových programů či požadované teploty a mnoha dalších funkcí.

S hardware jednoduše ovládáte a máte dálkový dohled nad provozem vašeho tepelného čerpadla
S hardware jednoduše ovládáte a máte dálkový dohled nad provozem vašeho tepelného čerpadla

Ovládání tepelného čerpadla přes internet zdarma

V rámci akce získáte nejen hardwarové rozhraní pro připojení tepelného čerpadla k ethernetovému kabelu ve skříňce pro montáž na zeď, ale i podporu při projednávání s poskytovatelem internetu a vzdálenou podporu při uvádění internetového rozhraní do provozu v rozsahu do 2 hodin.

Jak na to? Stačí se přihlásit na stránce http://poptavka.stiebel-eltron.cz/akce-internet/, kde buď vyplníte dotazník (který si buďto stáhnete nebo rovnou otevřete), nebo se se specialisty ze Stiebel Eltron spojíte telefonicky či e-mailem. Dotazník slouží k tomu, aby odborníci mohli posoudit možnosti připojení ve vašem domě a případně je projednat s vaším poskytovatelem internetu.

Hardware kontroluje zapnutí, vypnutí a mnoho dalších funkcí tepelného čerpadla
Hardware kontroluje zapnutí, vypnutí a mnoho dalších funkcí tepelného čerpadla

Na stránce http://poptavka.stiebel-eltron.cz/akce-internet/ pak najdete také přesný návod k obsluze zařízení a postup připojování k internetu.

Podívejte se, jaké jsou varianty připojení tepelného čerpadla k internetu:

Akce je množstevně limitována a může být předčasně ukončena. Plnění se vztahuje k tepelným čerpadlům dodaným nebo závazně objednaným do 31. 3. 2012. Nelze kombinovat s jinými akčními slevami Stiebel Eltron.

Více informací najdete na stránkách www.stiebel-eltron.cz, www.tepelna-cerpadla.cz.

Kontakt:

Stiebel Eltron spol. s r. o.
K Hájům 946, 155 00 Praha 5
Tel.: +420 251 116 140, +420 251 116 130
Fax: +420 235 512 122
E-mail: info@stiebel-eltron.cz

Autor: Komerční sdělení