fbpx

Partneři sekce

Ostrovní solární systém se vyplatí0

Znáte to, koupili jste chaloupku jako vystřiženou z pohádky, uprostřed krásné přírody, ale se soumrakem se vracíte do doby našich prababiček. Svítit svíčkami nebo petrolejkou, vodu na kávu ohřívat na propan-butanovém ohřívači nebo chodit potmě na „kadibudku“, to už taková romantika není. Přitom řešení je jednoduché a navíc ekologické.

Tím řešením je ostrovní fotovoltaický systém. Díky několika panelům na střeše a baterii uvnitř domku si můžete posvítit i uvařit kávu. A s výkonnější sadou si pohodlně posvítíte i v oné „kadibudce“. A nemusíte řešit složité papírování ani smlouvy.

Odborníci z Joyce ČR nabízí rovnou několik variant těchto ostrovních systémů, mezi ty nejoblíbenější se řadí sada Joyce chalupa. Jak už název napovídá, je to ideální řešení pro chalupu nebo chatu tam, kam dráty našich distributorů nedosáhnou. Je to výborné řešení také pro ty, kteří chtějí být prostě nezávislí na dodávkách elektřiny.

Sada obsahuje vše potřebné, instalaci zvládnou šikovné ruce během chvíle. Koupíte ji pohodlně přes eshop firmy Joyce, a pokud se vám zalíbí zrovna zmiňovaná sada Joyce chalupa, máte dopravu zdarma po celé ČR. Ceny ostrovních sad dnes začínají už na pár tisících, životnost panelů je více jak 25 let.

Máte chalupu daleko od domova a obava, co se tam může dít, vám nedá usnout? Pořiďte si k ostrovnímu systému také IP kameru WELL Milesight s Full HD videem, pohybovým čidlem a nočním viděním. Zajistíte si tak klidný spánek, obraz z kamery snadno zkontrolujete přes mobil, aniž byste opustili vyhřátou postel. Kameru navíc pořídíte od stejného dodavatele.

V Joyce ČR jsou specialisté na fotovoltaické elektrárny, mají více jak 18 let zkušeností a za tu dobu postavili desítky solárních elektráren všech velikostí. Zakládají si na kvalitních produktech a odborném servisu. Ale nejen to. Dokáží si poradit i s optimalizací výroby elektřiny (např. při zastínění panelů v průběhu dne) nebo optimalizací spotřeby energie (zapojí wattroutery, poradí s výběrem LED osvětlení). To vše s úsměvem na tváři, který poznáte i po telefonu. Ostrovní systém od Joyce se prostě vyplatí. Buďte energeticky soběstační.

Autor: Komerční sdělení