Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

   

Rodinný dům plný úspor – desítky rad, jak můžete ušetřit!

Nejste spokojeni se svým účtem za elektřinu či vytápění? Nevíte, kde byste mohli ušetřit? Nechte se inspirovat interaktivním domem plným úspor od Nazeleno.cz. Nemusíte nic složitě vyplňovat, náš rodinný domek nabízí zajímavé tipy k úspoře pro každého a okamžitě!

27. 03. 2009 | Jan Morkes

Ve zkratce:

Jak ušetřit peníze? Jak snížit účty za elektřinu či vytápění? Přesně to vám poradí interaktivní rodinný dům Nazeleno.cz plný tipů k úspoře

Elektřinateplo pro letošní rok zdražily, plyn lehce zlevnil (po topné sezóně). Přes krátkodobé výkyvy budou ale ceny energií podle odborníků v dlouhodobém horizontu růst. Člověk si to bohužel uvědomí zpravidla pouze v okamžiku, kdy dostane do rukou vyúčtování a složenku k doplatku. Bojovat proti vysokým účtům však musíte celý rok.

Kde hledat úspory?

Jak na to? Redakce Nazeleno.cz pro vás připravila speciální aplikaci – Rodinný dům plný úspor. Na pozadí běžného rodinného domku vám představíme nejzajímavější a nejúčinnější tipy k úsporám energií, z nichž naprostou většinu  můžete realizovat prakticky okamžitě! Projděte se naším domem a nechte si poradit, kde a kolik můžete ušetřit.

„Víte třeba, že vás moderní moderní Full HD televize může stát na elektřině až několik tisíc korun ročně?“

Rodinný dům plný úspor řeší situaci v každé místnosti. Od kuchyně, přes koupelnu až po sklep s kotelnou. Ve všech najdete dohromady desítky tipů, které pomohou zkrotit vaše účty za energie.

Tipy k úspoře

 

Rodinný dům plný úspor

  • Úspory v kuchyni

  • Úspory v ložnici

  • Úspory v pracovně

  • Úspory v obývacím pokoji

  • Úspory při vytápění

 

Víte, kolik vás stojí televize?

Aplikace Rodinný dům plný úspor se ovládá naprosto jednoduše a intuitivně. Rodinný dům je rozdělen do jednotlivých místností. Po vstupu myší do pokoje se zobrazí tipy na úspory energie. Stačí kliknout na konkrétní objekt a dozvíte se o možnostech úspory víc. K většině tipů se navíc vztahují praktické články, které vás provedou například úskalími počítání stand-by spotřeby v domácnosti nebo světem energeticky úsporných spotřebičů.

Každá rada navíc obsahuje předběžnou kalkulaci potenciální úspory. Můžete tak realizovat opravdu ty, které jsou pro vás nejzásadnější a ušetří nejvíce. Věděli jste třeba, kolik stokorun až tisícikorun dáte ročně za provoz moderní Full HD televize?

Ušetřete za elektřinu a vytápění

K provozu rodinného domu plného úspor nepotřebujete nic instalovat. Interaktivní přehlídka úspor se automaticky spustí po kliknutí na tento odkaz. K provozu potřebujete mít pouze nainstalovaný flashový prohlížeč. Další tipy k úspoře na Nazeleno najdete ve speciální rubrice magazínu.

Rodinný dům plný úspor

Desítky tipů, jak ušetřit za energie najdete zde.


Související články

Tagy: Energie, Dům a zahrada, Jak na to, Tipy k úspoře, Energetika, Tepelná čerpadla, Vytápění, Nízkoenergetické a pasivní domy, Odpady, Spotřebiče, Izolace, Okna, Větrání, Osvětlení, Kotle, Krby, Kamna, Komíny, Dotace a úspory, Dům plný úspor, Tipy k úspoře, Bydlení, Úsporné spotřebiče, Osvětlení, Domácnost, Stavba a rekonstrukce, Okna a dveře, Izolace, Vytápění

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

Regulus spol. s r.o. - Solární systémy

Firma Regulus s.r.o. slouží v oblasti teplo - voda - plyn již od roku 1992 a v současnosti se orientuje…

<!-- -->
NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Jsme dodavatelé a v Ostravě také prodejci tepelných čerpadel, solárních kolektorů a klimatizací vlastní…

<!-- -->
Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o.

Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize DAKON

Tradiční český výrobce kotlů na tuhá paliva

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!