Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

 

Přihlaste svůj úsporný projekt! Prvních třicet získá meteostanici

Připravili jste projekt z oblasti úspor energií nebo obnovitelných zdrojů? Přihlaste ho zdarma do soutěže E.ON Energy Globe Award ČR. Prvních třicet přihlášených získá meteostanici Hyundai! Jaké projekty je možné do soutěže přihlásit?

07. 04. 2010 | Portál EnergiePlus+

Ve zkratce:

Připravili jste projekt z oblasti úspor energií nebo obnovitelných zdrojů? Přihlaste ho zdarma do soutěže E.ON Energy Globe Award ČR a získejte meteostanici Hyundai, která je připravena pro prvních 30 přihlášených projektů. Jaké projekty je možné do soutěže přihlásit?

Šetříte energii nebo přírodu? Pomáháte  udržovat  životní prostředí čisté? Realizovali jste projekt, který snižuje energetickou náročnost vaší firmy, bytu nebo domu? Vyměnili jste svůj vozový park a nakoupili automobily na CNG? Činíte kroky pro zvýšení úspornosti budov? Implementujete doma či ve firmě jiná úsporná opatření, o kterých se můžete podělit s ostatními a zlepšit si tak svou image? Nebo snad ve své domácnosti hospodárně využíváte energii?

„Přihlaste svůj úsporný projekt do soutěže E.ON Energy Globe Award ČR 2010 - prvních 30 přihlášených získá meteostanici Hyundai.“

Přihlaste do 30. dubna 2010 svůj úsporný projekt do letošního ročníku soutěže E.ON Energy Globe Award ČR. Prvních 30 přihlášených projektů získá meteostanice Hyundai WSC 1909 R. Podmínkou je pouze vyplnění  přihlášky a zaslání základních informací o vašem energeticky úsporném projektu v souladu s  pravidly soutěže E.ON Energy Globe Award ČR 2010 na adresu: E.ON Česká republika, s.r.o., Tým E.ON Energy Globe Award ČR, F.A. Gerstnera 2151/6, České Budějovice. Abyste mohli být zařazeni do soutěže o meteostanici Hyundai, nezapomeňte obálku označit heslem „nazeleno.cz“! Výhru vám zašleme poštou na vámi uvedenou adresu nejpozději do poloviny června.

Jaké projekty do E.ON Energy Globe Award ČR mohou hlásit?

Projekty, které soutěží v E.ON Energy Globe Award jsou jsou rozděleny do kategorií: Země, Oheň, Voda, Vzduch a Mládež. Česká republika má navíc i speciální kategorii Obec. Oceňovány jsou v ní projekty, jimiž se obce aktivně zapojují do řešení problematiky z oblasti úspor energií, ekologie a využívání obnovitelných zdrojů. Od roku 2010 přibyla kategorie Kutil, do níž se mohou přihlásit jednotlivci s vlastními energeticky úspornými projekty. Vítěz kategorie Kutil získá 100 000 korun.

Jak se přihlásit?

Do soutěže E.ON Energy Globe Award ČR se mohou se svými realizovanými projekty zdarma přihlásit firmy, obce, školy, odborná i laická veřejnost. Uzávěrka přihlášek je 30. dubna 2010.

Adresa pro písemné zaslání přihlášky:
E.ON Česká republika, s. r. o.
Team E.ON Energy Globe Award ČR
F. A. Gerstnera 2151/6
370 49 České Budějovice

Přihlášku lze zaslat i elektronicky na e-mail projekty@energyglobe.cz nebo ji vyplnit on-line zde.


Více informací o Energy Globe Award najdete na www.energieplus.cz

Související články

Tagy: Energie, Energetika, EnergiePlus+, Technologie, Dotace a úspory, Bydlení, Stavba a rekonstrukce, Vytápění, Ceny energií

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
NOSRETI velkoobchod s.r.o.

Jsme dodavatelé a v Ostravě také prodejci tepelných čerpadel, solárních kolektorů a klimatizací vlastní…

<!-- -->
Bosch Termotechnika s.r.o. - obchodní divize DAKON

Tradiční český výrobce kotlů na tuhá paliva

<!-- -->
Bosch Termotechnika s.r.o. – obchodní divize BUDERUS

Buderus s produktovým portfoliem zahrnujícím plynové průtokové ohřívače teplé vody,závěsné i stacionární…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!