Provoz a fungování fotovoltaické elektrárny bez starostí s JoyCare

Investice do fotovoltaické elektrárny není zrovna nejnižší. Nebojte se už o bezpečnost vaší solární elektrárny, získejte přehled o jejím správném fungování a snižte provozní náklady. To vše navíc kdekoliv a kdykoliv za pomoci internetového přístupu! Jak na to?

Každý provozovatel fotovoltaické elektrárny si jistě vybaví četné situace a momenty, kdy musel pracně zpracovávat evidenci a administrativní agendu pro svoji elektrárnu, včetně realizace dohledu nad jejím bezproblémovým provozem. Služba JoyCare zvládá výše uvedené činnosti v plném rozsahu a přináší do problematiky správy fotovoltaické elektrárny tolik vyžadovaný přehled. Pokud zvažujete snížení nákladů na správu vaší elektrárny, pak je služba JoyCare ideálním řešením.

„Fotovoltaické elektrárny jsou hitem, jejich správa a provoz však není jednoduchou záležitostí!“

Služba JoyCare od společnosti JOYCE ČR, s.r.o. je postavena na propracovaném systému poskytujícím profesionální a přitom uživatelsky velmi komfortní správu fotovoltaických elektráren. JoyCare zaručuje dohled nad provozem elektráren, čímž se stává nepostradatelným pomocníkem nejen pro zkušené majitele většího počtu elektráren, ale především pro začínající provozovatele fotovoltaických elektráren.

JoyCare umožňuje vzdálený dohled nad fotovoltaickou elektrárnou
JoyCare umožňuje vzdálený dohled nad fotovoltaickou elektrárnou. Zdroj: JOYCE

V čem je služba JoyCare  unikátní?

Aplikace JoyCare poskytuje:

JoyCare nabízí automatické zpracování statistik o výrobě elektřiny
JoyCare nabízí automatické zpracování statistik o výrobě elektřiny. Zdroj: JOYCE

JoyCare poskytuje zpracování administrativy spojené s provozem fotovoltaické elektrárny
JoyCare poskytuje zpracování administrativy spojené s provozem fotovoltaické elektrárny. Zdroj: JOYCE

Fotovoltaickou elektrárnou to nekončí

Služby společnosti JOYCE nekončí pouhou dodávkou samotných systémů fotovoltaických elektráren, jak je tomu běžné u řady konkurenčních firem. Snažíme se především rozvíjet spokojenost našich klientů. Proto se soustředíme také na kvalitní a komplexní podporu majitelů fotovoltaických elektráren při dalším rozvoji jejich záměrů a cílů, které se snažíme naplňovat právě prostřednictvím služby JoyCare. V současnosti je systém JoyCare kompatibilní se střídači Solutronic.