Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Partneři sekce

 

E.ON uklízí Česko: Akce proběhne již 17. dubna

Energetická společnost E.ON se zapojí do druhého ročníku akce Ukliďme Česko, jejímž cílem je mapovat a likvidovat černé skládky. Na 17. dubna plánuje E.ON vlastní úklidový den, který proběhne v Brně a Českých Budějovicích.

15. 04. 2015 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Do akce Ukliďme Česko, jejímž cíle je mapovat a likvidovat černé skládky se zapojí také zaměstnanci společnosti E.ON, kteří budou uklízet okolí cyklostezek v Brně a Českých Budějovicích.

Úklidového dne nazvaného E.ON uklízí Česko se zúčastní více než 70 dobrovolníků z řad zaměstnanců společnosti E.ON. „S pomocí našich zaměstnanců chceme vyčistit okolí cyklostezky v Českých Budějovicích, v Brně se zase zaměříme na černou skládku v okolí řeky Svratky a úklid drobného nepořádku podél cyklostezky směr nákupní centrum Olympia,“ popisuje Vladimíra Glaserová, vedoucí projektu.

Úklid společnosti E.ON proběhne jako součást akce Ukliďme Česko, která se koná v sobotu 18. dubna na území celé České republiky. Naváže tím na loňský ročník, jehož účastníkům se podařilo sesbírat přes 350 tun odpadu na 280 různých místech. Akce spolku Ekosmák uspěla také u odborníků – na podzim si odnesla ocenění ekologických oskar za nejlepší projekt soutěže E.ON Energy Globe Award ČR.

Vítězství v loňském ročníku soutěže E.ON Energy Globe Award ČR pomohlo podle spolku Ekosmák zviditelnit akci Ukliďme Česko u široké veřejnosti. „Díky soutěži jsme zaznamenali zvýšený zájem jak médií, tak sponzorů o náš projekt a jeho rozvoj do budoucna,“ říká Radek Janoušek, hlavní organizátor akce. „Pro letošní ročník máme mezi sedmi sty zaregistrovanými organizátory místních úklidů například 160 zájmových organizací, 130 škol, 265 obcí, ale jen 25 firem. Proto si velmi vážíme příkladu, kterým jsou zaměstnanci E.ON pro ostatní,“ dodává.

V České republice aktuálně běží již 7. ročník soutěže E.ON Energy Globe Award ČR. Zapojit se do něj mohou autoři všech projektů, které usilují o úsporu energií nebo ochranu životního prostředí. Přihlášku je možné podat až do 30. dubna 2015na stránkách www.ekologickyoskar.cz.

Související články

Tagy: Energie

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

Regulus spol. s r.o. - Solární systémy

Firma Regulus s.r.o. slouží v oblasti teplo - voda - plyn již od roku 1992 a v současnosti se orientuje…

<!-- -->
E.ON Česká republika, s.r.o.

Energetické společnosti působící pod značkou E.ON dodávají elektřinu, zemní plyn a související služby…

<!-- -->
Regulus spol. s r.o. - Tepelná čerpadla

Firma Regulus s.r.o. slouží v oblasti teplo - voda - plyn již od roku 1992 a v současnosti se orientuje…

<!-- -->
Prefa Aluminiumprodukte s.r.o.

Prodej a technický servis hliníkových střešních, okapových a fasádních systémů Prefa. Solární systém Prefa…

<!-- -->
Družstevní závody Dražice – strojírna s.r.o.

Značka DZ Dražice, která existuje již od roku 1956, je zárukou kvality, výkonu a hodnoty ohřívače vody.…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!