Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

Ušetřete za energie i bez vstupních investic

Pasivní dům s nejmodernějšími spotřebiči a podlahovým vytápěním by chtěl každý. Ne vždy ale máte peněz na rozdávání. Naštěstí je tu i jiný způsob, jak ušetřit.

05. 05. 2015 | Komerční sdělení

Ve zkratce:

Chcete ušetřit na energiích? Produkt RWE Optimal garantuje každoroční pokles ceny elektřiny a plynu. To znamená, že v příštích letech při stejné spotřebě ušetříte, dokonce každý rok o něco víc.

Straší Vás vysoké účty za elektřinu a plyn? Existuje mnoho způsobů, jak je zkrotit. Některé vyžadují větší investice, jako například zateplení fasády nebo výměna oken či kotle. Jiné jsou méně náročné – třeba výměna starých spotřebičů za nové nebo změna dodavatele energií.

Na trhu s komoditami je celá řada dodavatelů energií. Projděte si jejich nabídky. Nenechte se ale nutně zlákat nejnižší cenou, často se v takové nabídce skrývá nějaký háček. Může se například jednat o časově omezenou akci nebo Vám dodavatel naúčtuje extra položky za služby, které ani nevyužijete. Pokud odebíráte elektřinu a plyn od různých dodavatelů, zvažte možnost zvolit si pro obojí jednoho dodavatele. Takzvaná konsolidace energií bývá zpravidla cenově výhodnější.

Aktuálně je zajímavá nabídka RWE – konkrétně produkt RWE Optimal, který v případě plynu i elektřiny garantuje každoroční pokles ceny. To znamená, že v příštích letech při stejné spotřebě ušetříte, dokonce každý rok o něco víc. K nabídce elektřiny a plynu Vám RWE nově přidá i finanční odměnu až 2 000 Kč, podrobnosti najdete na www.rwezlevnuje.cz. Navíc čeká na každého zákazníka zajímavý dárek – originální kuchařka plná tradičních českých receptů zdarma.

Související články

Tagy: Energie, Ceny energií

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

E.ON Česká republika, s.r.o.

Energetické společnosti působící pod značkou E.ON dodávají elektřinu, zemní plyn a související služby…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!