Nazeleno.cz – úspory energie, izolace, zdravý životní styl, biopotraviny, ekologie [logo]

DOPORUČUJEME:

Ceny Energie

Najdeme nejlevnějšího dodavatele!

SOUTĚŽ: Fanděte levnějším energiím a získejte hodinky zdarma

Do 30. listopadu máte šanci stát se fanouškem nižších cen elektřiny a plynu! Získáte tím nejen aktuální informace o nejlevnějších tarifech českých dodavatelů, ale vylosovaný výherce získá také luxusní hodinky zdarma.

01. 09. 2011 | redakce Nazeleno.cz

Ve zkratce:

Od začátku září do konce listopadu můžete jako nový fanoušek naší skupiny na Facebooku získat zajímavou výhru: vylosovaný výherce dostane pod stromeček luxusní designové hodinky Tokyo-flash v hodnotě 3 699 Kč. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní ocely, váží 130 gramů a jsou ve stříbrném provedení s barevnými diodami.

Do 30. listopadu máte šanci stát se fanouškem nižších cen elektřinyplynu! Získáte tím nejen aktuální informace o nejlevnějších tarifech českých dodavatelů, ale vylosovaný výherce získá také luxusní hodinky zdarma.

Proč byste se měli stát našimi fanoušky?

Ceny plynu i elektřiny se mění několikrát ročně, spolu s nimi i nabídky českých dodavatelů, kteří přichází s novými tarify a časově omezenými výhodnými nabídkami. Jak se mezi nimi zorientovat? Pomoci vám může naše facebooková skupina "Nechci zbytečně drahou elektřinu", kde každý týden publikujeme aktuální novinky a zprávy o změnách cen energií.

Staňte se fanouškem a vyhrajte hodinky

Neváhejte a staňte se našimi fanoušky: stačí jedno kliknutí! Vyhrát můžete luxusní hodinky v hodnotě 3 699 Kč.

Kromě aktuálních novinek získáte i další praktické rady a návody. Poradíme, jak se zorientovat ve faktuře od vašeho dodavatele, na co si dát pozor při jeho výběru a mnohé další. Vše bez nutnosti sledovat každý den stránky našich magazínů - zprávy se vám objeví přímo ve výčtu novinek na Facebooku.

Bonus navíc: hodinky pro vylosovaného výherce

Od začátku září do konce listopadu navíc můžete jako nový fanoušek naší skupiny na Facebooku získat zajímavou výhru: vylosovaný výherce dostane pod stromeček luxusní designové hodinky Tokyo-flash v hodnotě 3 699 Kč. Hodinky jsou vyrobeny z kvalitní oceli, váží 130 gramů a jsou ve stříbrném provedení s barevnými diodami.

Tagy: Energie, Ceny energií

Nazeleno.cz - vše o úsporách energií

Katalog firem

E.ON Česká republika, s.r.o.

Energetické společnosti působící pod značkou E.ON dodávají elektřinu, zemní plyn a související služby…

<!-- -->
Chcete být na tomto místě? Zvolte zvýhodněný zápis!