fbpx

Partneři sekce

Energie: Levněji už tuto zimu0

Co se týče cen energie, v poslední době stíhá jedna špatná zpráva druhou: největší dodavatel plynu zdraží až o 9 procent, dominantní dodavatel elektřiny zvýší její ceny pro domácnosti o více než 4 procenta… To ale ještě neznamená, že to rodinné rozpočty musejí nezbytně pocítit. Jenom bude potřeba více než dosud zvažovat, od koho energie odebírat.

Jednou z firem, které zdražení energií pochopily spíše jako výzvu a šanci, je Bohemia Energy entity (BEE). Rozhodla se inovovat svůj produkt Garance a pod názvem Garance PLUS nabídnout zákazníkům nejen záruku, že u BEE nebudou ani po pravidelné změně ceníků platit víc, než u svého předchozího dodavatele, ale také výraznou úsporu po celou topnou sezonu.

„S produktem Garance PLUS lze dosáhnout až 15–20% úspor při platbách za energie.“

Ta může v případě elektřiny dosáhnout až 15 procent, u plynu dokonce 20 procent oproti dominantním dodavatelům energií na českém trhu. A to už je na výdajích, hlavně v zimě, opravdu znát. Tímto způsobem mohou od 1. prosince tohoto roku až do 31. března 2012 šetřit nejen noví zákazníci BEE, ale i zákazníci stávající, kteří připojí k BEE nějaké nové odběrné místo. Využívat levnější elektřinu nebo plyn tak mohou po celou topnou sezonu třeba na chatě nebo na chalupě.

Jistota levnější elektřiny i plynu

Výhodou produktu Garance PLUS (podobně jako u předchozí Garance) je přitom fakt, že i po vypršení akční nabídky, tedy po 31. 3. 2012, si mohou zákazníci BEE být jistí, že za elektřinu nebo plyn nezaplatí víc, než platili u původního dodavatele. Oproti dominantním dodavatelům energií ušetří za elektřinu a/nebo plyn s produktem Garance až 10 procent. Jedinou podmínkou je podepsat dvouletou smlouvu s BEE – ovšem pozor, pouze do konce roku, tedy nejpozději do 31. 12. 2011!

Autor: Komerční sdělení