fbpx

Elektrokola 4FREETIME – nová česká značka na trhu0

Od konce dubna 2011 budou v prodeji elektrokola nové české značky 4FREETIME. Jedná se o kvalitně osazená elektrokola s důrazem kladeným na bezpečnost a bezúdržbovost. V letošní modelové řadě se objeví populární skládačka, dva modely městských elektrokol a horské elektrokolo. Při tvorbě těchto nových elektrokol bylo záměrem firmy 4FREETIME vyplnit jistou mezeru ve stávající nabídce elektrokol na našem trhu.

Nová česká elektrokola: Skládací i městská

Konkrétně skládací elektrokolo 4FREETIME PRAKTIK má celoodpruženou konstrukci, je vybaveno diodovými svítidlami, pneumatikami Kenda s reflexním potiskem a širokým pláštěm (20×2,125). Jízda na tomto modelu je nejen bezpečná, ale také velmi pohodlná.

Reklama

Městské modely CITY a CITY2 jsou postaveny, jako jedny z mála elektrokol na trhu, na 28“ kolech, motor je umístěn v předním kole a je vybaven konektorem pro rychlé odpojení (v případě defektu, nebo při převozu kola v autě rychle odmontujete přední kolo i s motorem). Obě městská elektrokola jsou dále vybavena řídícím panelem s možností volby několika módů připomoci. Veškerá kabeláž je vedena rámem až k řídící jednotce, která je umístěna společně s baterií na nosiči nad zadním kolem.

Jízda na těchto elektrokolech je velice příjemná i díky odpružené přední vidlici a odpružení sedlovky. Důraz je kladen i na detaily, například představec je nastavitelný bez nutnosti použití jakéhokoliv nářadí.

Horské elektrokolo od 4FREETIME má 24 převodů

Terénní elektrokolo MTB je vybaveno kompletní sadou Shimano Alivio včetně přesmýkače a přehazovačky, máte k tedy dispozici 24 převodů a kvalitní komponenty včetně mechanických kotoučových brzd Tektro a odpružené vidlici RST Gila.

Na digitálním ovládacím panelu si volíte variantu přípomoci, ale rovněž vás informuje o stavu baterie, rychlosti, ujetých kilometrech a řadě dalších údajů. Motor je umístěn na zadním kole a je také vybaven rozpojitelným konektorem. S tímto elektrokolem se nemusíte bát vyrazit i do drsnějšího terénu!

Bližší informace naleznete na stránkách www.4freetime.cz.

Autor: Redakce Nazeleno.cz