fbpx

Ekologie nemusí být drahá – U Alpiqu máte zelenou elektřinu za přijatelné ceny0

Ohleduplnost k planetě není jen o penězích. U spotřeby energií je to hlavně otázka volby. Pokud chcete odebírat energii z obnovitelných zdrojů, vyberte si jako dodavatele Alpiq. Společnost se švýcarskými kořeny nedávno oslavila 100 let existence a u nás dodává energii malým, středním i velkým firmám.

Pro Alpiq není udržitelný přístup jen aktuálním trendem, na kterém se v posledních letech snaží svézt kde kdo. Naopak. Společnost založená v roce 1894 má už od začátku ekologii zapsanou ve své DNA. Původně švýcarská firma, která dnes působí v desítkách zemí Evropy, začínala jako provozovatel vodních elektráren.

Dnes Alpiq vlastní 26 vodních elektráren s celkovým výkonem 2,963 MW. Provozuje také větrné, solární a jaderné elektrárny. Posledních uhelných elektráren se zbavil v roce 2019 a dnes tedy platí, že Alpiq vyrábí pouze elektřinu bez škodlivých emisí.

Pod křídla Alpiqu spadá mimo jiné třeba trojice vodních elektráren pod impozantní přehradou Grande Dixence, která je s výškou 285 metrů nejvyšší stavbou Švýcarska a nedávno oslavila 50 let od uvedení do provozu. Celý komplex umí vyprodukovat 2 000 megawattů energie, tedy stejně, jako třeba česká jaderná elektrárna Temelín.

Jako obchodník s elektřinou působí Alpiq v Česku už od roku 2005. Nyní společnost také dodává energie veřejnému sektoru, malým, středním i velkým firmám. V prestižním žebříčku CZECH TOP 100 pro rok 2020, který hodnotí nejvýznamnější firmy v Česku, se Alpiq umístil na 8. místě.

Přejít na ekologickou elektřinu je hračka

Pokud to s ekologií také myslíte vážně, podívejte se na nabídku od Alpiqu. Všechna vaše elektřina bude 100 % převážně z bezemisních zdrojů a vy tak podpoříte jejich další rozvoj. Samozřejmě dostanete také certifikát o původu energie.

Na stránkách Alpiqu si snadno spočítáte, kolik i se Zelenou elektřinou ušetříte oproti velkým, zavedeným dodavatelům energií. Pak už stačí jen vyřídit přechod k novému dodavateli, což je u malých a středních firem otázka chvilky. Zvládnete to 100 % online. Není potřeba nikam chodit, nic tisknout ani nic posílat poštou nebo kurýrem.

U Alpiqu se dokonce nemusí ani podepisovat papírová smlouva. Stačí online podpis myší nebo prstem na dotykovém displeji vašeho mobilu. Kromě toho, že šetříte papírem, je internetový podpis naprosto bezpečný.

Velkým firmám, které vyžadují osobní a komplexní přístup, pak přechod k Alpiqu usnadní obchodní zástupce. Stačí na sebe nechat kontakt, obchodní specialista s vámi na schůzce zkonzultuje všechny vaše potřeby a požadavky a zdarma vám připraví nezávaznou individuální nabídku na míru.

Žádné háčky, žádné složité podmínky

Na smlouvě od Alpiqu vás příjemně překvapí nejen cena, ale i jednoznačné a férové podmínky, díky kterým bude vaše podnikání zase o něco jednodušší. Vždy a za všech okolností víte, na čem jste, což je solidní základ každé úspěšné dlouhodobé spolupráce. Mimochodem, Alpiq se této filozofie drží už více než 100 let a i proto funguje stejně přesně a spolehlivě jako švýcarské hodinky.

Autor: Komerční sdělení