fbpx

E.ON Energometr: unikátní srovnávač výdajů za energie0

Portál EkoBonus.cz je bohatší o další šikovnou aplikaci. Díky E.ON Energometru si může každá domácnost snadno zjistit, jak je na tom se spotřebou energií. Stačí zadat několik údajů do jednoduchého formuláře a během chvilky uvidíte přehledné srovnání. Součástí vyhodnocení jsou i tipy, jak do budoucna ušetřit.

Reklama

Se srovnávači cen energií jako by se na internetu roztrhl pytel. Jejich cílem však často bývá přesvědčit návštěvníka ke změně dodavatele a následně získat provizi. Hodnoty možných úspor jsou jen hrubým odhadem a nereflektují konkrétní situaci. E.ON Energometr je ale jiný! Vznikl primárně jako nástroj pro stávající zákazníky E.ON, kteří získají během pár okamžiků přehled o tom, jak jsou na tom v porovnání s ostatními.

Jak Energometr funguje?

Základem aplikace je databáze domácností včetně údajů, které mají vliv na spotřebu energií (počet členů, typ nemovitosti, podlahová plocha…). Po vyplnění formuláře vybere aplikace z databáze vzorek těch nejpodobnějších, se kterými Vaše výdaje porovná. Získáte tak informaci, jak jste na tom s účty za plyn a elektřinu oproti ostatním srovnatelným domácnostem. Dle charakteru vaší domácnosti nabídne aplikace také tipy, jak účty za plyn či elektřinu snížit.

Přejít na E.ON Energometr >>

Autor: Redakce Nazeleno.cz