fbpx

Dřevostavby: Najděte si tu svoji v přehledném katalogu!0

Hledáte projekt rodinného domu na bázi dřeva pro vaše nové bydlení, realizaci dřevostavby pro inspiraci, nebo firmu, která zrealizuje vaše sny o bydlení?

Pak zadejte do vyhledávače adresu http://www.vsechnydomy.cz/ nebo přijďte na stánek časopisu Dřevo&stavby na veletrhu Dřevostavby, kde vám ZDARMA vydáme tištěnou novinku – Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2010!

Reklama

Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2010
Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2010

Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2010 je ročenkou časopisu Dřevo&stavby a slouží jako přehled firem zabývajících se realizací či projektováním domů na bázi dřeva.

Má i svoji avizovanou internetovou verzi navíc s podrobným vyhledáváním projektů podle individuálních požadavků. Prohlédnout si ji můžete na adrese http://www.vsechnydomy.cz/, kde se v tuto chvíli prezentuje 62 dodavatelů a výrobců dřevostaveb a 734 domů a projektů. Jejich počet bude samozřejmě neustále narůstat.

Pokud se pro Adresář výrobců a dodavatelů dřevostaveb 2010 nemůžete na náš stánek dostavit, pak ji můžete získat spolu s vydáním 2/2010 časopisu Dřevo&stavby na novinových stáncích.

Autor: Redakce Nazeleno.cz