fbpx

Dřevostavby, které se vám přizpůsobí0

Trh s dřevostavbami je dnes plný typových domů. Proč ale nevyužít všechny možnosti, které tahle technologie nabízí? Dřevostavby na míru, to je společnost Vesper Frames. Ve Vesper Frames dávají přednost originálním projektům. Vždyť dům je na celý život!

Dřevostavby jsou ideálním řešením pro rodinné bydlení. Technologie dřevěných staveb je totiž rychlá, domy ze dřeva mohou vypadat velmi dobře a jsou navíc levné na provoz.. Na trhu najdete celou řadu typových projektů dřevostaveb rodinných domů. Proč si však nedopřát dům přesně na míru, tak jak je navrhuje a staví společnost Vesper Frames?

Rodinný dům je na celý život, proto si návrh zaslouží pozornost

Levný typový projekt rodinného domu je vždy kompromisem. Obyčejně je totiž udělán tak, aby byl co nejlevnější a pro projektanta i stavební firmu co nejjednodušší. Není se co divit, že zkušení zákazníci raději investují do architektonického návrhu a projektu vytvořeného přesně na míru. Rodinný dům se přece staví na celý život a je proto vhodné jeho návrhu věnovat velkou pozornost. Proč zbytečně rezignovat na kvalitní architekturu dřevostaveb, a nevyužít všech možností, které tato technologie nabízí?

Od návrhu ke stavbě

Dřevostavby Vesper Homes jsou určeny právě těm zákazníkům, kteří se nespokojí s levným typovým domem, ale chtějí kvalitně bydlet v domě navrženém přesně podle jejich představ a životního stylu. Vše proto začíná u osobní schůzky, kde jsou s klientem přesně rozebrány a specifikovány požadavky na budoucí dům. Teprve na jejich základě se vyhotoví architektonický návrh a projekt dřevostavby a začne se s výrobou jednotlivých částí domu. Někteří klienti v této fázi přichází s již hotovým návrhem od architekta. I to je samozřejmě možné. Odborníci společnosti Vesper Frames pak na základě tohoto návrhu připraví realizaci celého domu.

 
 
Součástí návrhu je pak samozřejmě příprava 3D modelu. Dispozice svého budoucího domu si proto můžete prohlédnout a následně i konzultovat.

Výroba probíhá rychle, přesně a za každého počasí

Výhodou dřevostaveb je možnost vysokého podílu prefabrikovaných součástí s tím i velká rychlost stavby. Jednotlivé součásti vaší budoucí dřevostavby Vesper Homes jsou vyrobeny pomocí strojních technologií předních světových značek – HundeggerWeinmann. Vše je přitom řízeno počítačem a díky této technologii může výrobce nabídnout špičkovou kvalitu všech komponent domu i precizní detaily zabudování oken a dveří. Domy samozřejmě splňují nízkoenergetický standard, je možné ale postavit i velmi úsporný pasivní dům s extremně nízkými náklady na energie.
 
 
 
 
Dům se pak na staveništi zkompletuje z již vyrobených stěnových a stropních elementů. Hrubá stavba dřevostavby je na vašem pozemku postavena do 4 dnů, a to i v zimě. Další trvání stavby je pak závislé na náročnosti vnitřního vybavení. Průměrná doba stavby dřevostavby na klíč je 4 týdny.

Výhody dřevostaveb Vesper Homes

  • Individuální řešení podle požadavků zákazníka
  • Precizní výroba částí domu ve výrobní hale
  • Velmi široké množství variant vnitřních řešení a dispozic
  • Vysoká rychlost výstavby (hrubá stavba může být potřena již za 4 dny, kompletní dřevostavba pak za 4 týdny)

Přístavby a nadstavby

Výhody technologie montovaných dřevěných staveb lze využít i v případě, že potřebujete rozšířit vás stávající dům. Jako dřevostavby lze realizovat také přístavby rodinných domů a nadstavby bytových domů. V takovém případě oceníte hlavně rychlost výstavby. Vždyť kdo by si chtěl udělat se svého rodinného domu na dlouhou dobu staveniště?
Přístavby i nadstavby je možné postavit již za čtyři týdny. V jejich návrhu se vychází ze stávající projektové dokumentace, přístavby se realizují na míru konkrétnímu objektu. Stavba probíhá suchou cestou bez prachu, hluku a s minimálním množstvím odpadu. Podobně jako v případě stavby celých rodinných domů jde o kompletaci jednotlivých dílů předem připravených ve výrobní hale. Také přístavby a nadstavby splňují nízkoenergetický standard.
 
 
 
 

Kontakt: 

VESPER FRAMES s.r.o.
Julia Fučíka 97/101 
795 01 Rýmařov
Telefon: +420 595 172 552 

 

Autor: Komerční sdělení