fbpx

Dobrý nápad: Koupelnový žebřík jako příčka rozdělující prostor0

Otopný žebřík se stal častou součástí moderních koupelen. Na trhu dnes najdete koupelnové žebříky mnoha barev i tvarů a se zbytkem prostoru je tak snadno sladíte. firma Korado nabízí u všech svých koupelnových těles i variantu originálního a praktického prostorového uchycení.

Všechna koupelnová otopná tělesa Koralux je možné nejen běžným způsobem připevnit ke stěně, ale také je uchytit prostorově. Díky němu se ze zdroje tepla může rázem stát i praktická příčka, kterou opticky oddělíte například prostor toalety.

Reklama

Všechna trubková otopná tělesa KORALUX, která jsou připojena na otopnou teplovodní soustavu, lze doplnit novinkou, a to elektrickým topným tělesem ve variantě s nebo bez integrovaného regulátoru teploty. Vznikne tím otopné těleso, které je nezávislé na otopné soustavě a v řadě případů se může stát vítaným doplňkovým zdrojem tepla. Těleso je možné připojit na běžnou síťovou zásuvku.

Autor: Michal Doležel

Pro Nazeleno.cz píše články hlavně s tematikou energetiky, obnovitelných energií, chytrých domácností a dalších nejrůznějších zajímavostí.