fbpx

Desatero pro zdravý vzduch v interiéru1

Řízené komfortní větrání s rekuperací tepla významně zlepšuje kvalitu vnitřního ovzduší ve vašich domovech – což je dnes, v problematickém čase různých omezení a většího podílu home office, ještě důležitější než kdy předtím. Díky ventilačnímu systému od společnosti Zehnder můžete mít doma čistý vzduch s optimální vlhkostí i v zimě, a to bez zvýšení nákladů na vytápění.

Společnost Zehnder dodává ucelený systém řízeného větrání s rekuperací tepla. Sladěné, snadno kombinovatelné prvky umožňují kvalitní instalaci pro maximální spokojenost zákazníků.

Současné, dokonale vzduchotěsné pláště budov, navržené podle platných předpisů, sice snižují spotřebu energie, zabraňují však přirozené výměně vzduchu. Moderním a dlouhodobě udržitelným řešením je pořízení systému komfortního větrání: Poskytuje zdravou, komfortní a energeticky účinnou alternativu k větrání okny, díky rekuperaci tepla zajišťuje úsporu energie a zaručuje optimální kvalitu vzduchu v interiéru pro ještě vyšší komfort bydlení.

Komfortní větrání = Zehnder

Společnost Zehnder, švýcarský výrobce designových radiátorů a systémů řízeného větrání s rekuperací, zdůrazňuje potřebu kvalitního vnitřního prostředí v budovách dlouhodobě. Větrací systémy od této značky se kromě výměny vzduchu umí vypořádat i s nadměrnou vlhkostí anebo například příliš suchým vzduchem, a celkově tak přispívají nejen ke zdravějšímu prostředí, ale i zlepšují „kondici“ budov samotných. Proč jsou tedy systémy Zehnder pro vaše řešení nejvýhodnější?  

Komfortní větrací jednotky Zehnder – řešení pro každý objekt a rozpočet. Systém komfortního větrání s možností prodloužené záruky 5 let, bez cenového navýšení.

Desatero pro Zehnder

  1. Tradice a kompletní systém. Zehnder je největším evropským výrobcem větracích jednotek s rekuperací tepla pro rodinné domy a byty s tradicí již od r. 1968. Je jedničkou na řízené větrání s rekuperací tepla v tomto segmentu v ČR i na Slovensku. Zehnder nedodává pouze dílčí komponenty, ale skvěle vyladěný systém, jehož každá součást nabízí vysokou kvalitu.
  2. Kvalita ventilačních jednotek: Větrací jednotky Zehnder přesvědčují prvotřídním provedením, maximální energetickou účinností, nízkou spotřebou a výjimečně tichým provozem. Dosahují až 95% účinnosti rekuperace tepla. Jednotky splňují nejpřísnější energetické standardy, jejich provoz je bezstarostný, stačí jen výměna filtrů.
  3. Optimalizace vlhkosti. Větrací jednotky Zehnder jsou k dodání s unikátním entalpickým výměníkem, který díky speciálním membránám dokáže z odváděného vzduchu předávat do přiváděného vzduchu nejen teplo, ale až 73% vlhkosti. Tím výrazně snižuje riziko vysoušení vzduchu, snižuje se pravděpodobnost případného zamrzání výměníku. Patentovaná vrstva Microban® zajišťuje vysokou účinnost rekuperace a přenos čerstvého vzduchu bez pachů, nečistot, mikrobů a plísní.
  4. Zdraví do popředí! Originální filtry Zehnder splňují nejpřísnější kritéria normy „ISO ePM1″. Zabraňují vdechování těch nejmenších částic a tím významně přispívají k lidskému zdraví. Jsou výjimečně těsné, mají extra velkou plochu a výjimečnou stabilitu. Zabezpečují vysokou účinnost větracího systému a perfektní vnitřní klima.
  5. Vysoce hygienické rozvody. Rozvodům vzduchu je třeba věnovat velkou pozornost již při plánování, neboť se, na rozdíl od větrací jednotky, zabudovávají do stavby a po jejich instalaci již k nim není přístup nebo jen velmi omezený. Patentovaný antibakteriální a antistatický povrch Clinside s hladkým vnitřním povrchem výrazně snižuje usazování prachu, zajišťuje čistý a hygienický provoz. S „hvězdicovitě“ navrženými rozvody vzduchu umožňuje i po mnoha letech provozu snadné a důkladné čištění.
  6. Žádný průvan, skvělý design. Designové mřížky a ventily Zehnder se hodí do jakéhokoliv interiéru. Nové ploché ventily ComfoValve Luna díky své inovativní konstrukci s využitím tzv. Coandova efektu zajišťují extrémně tiché proudění vzduchu bez průvanu.
  7. Pro každý rozpočet. Zehnder nabízí širokou paletu výrobků a individuálních řešení vhodných pro každý rozpočet. Stavebnicový systém umožňuje časově méně náročnou instalaci a tím šetří Vaše peníze.
  8.  Nejdelší záruka. Na všechny prvky komfortního větrání Zehnder můžete získat prodlouženou záruku 5 let – a to bez cenového navýšení. Přidaná hodnota, která se Vám vyplatí stejně jako poskytovaný záruční a pozáruční servis.
  9. Vyžádejte si bezplatný návrh větrání. Specialisté firmy Zehnder navrhnou ten nejvhodnější systém větrání pro Váš dům nebo byt dle platných norem vč. cenové nabídky s položkovým rozpočtem. Máte také možnost získat dotaci z programu Nová zelená úsporám.
  10. Montáž a podpora. Zehnder nabízí špičkový servis před i po instalaci – poradenství před montáží včetně obhlídky přímo na stavbě, kvalitní instalaci a správné uvedení do provozu a vyregulování větracího systému použitím profesionálních přístrojů, záruční a pozáruční servis a v případě potřeby důkladné čištění rozvodů vzduchu.
Svou širokou nabídkou designových ventilů a mřížek pro přívod a odvod vzduchu Zehnder dokazuje, že řízené větrání rovněž přispívá k estetické stránce interiéru.

Shrnuto

Systémy Zehnder jsou tedy jednoduché, účinné, komfortní. Zajišťují minimální výměnu vzduchu požadovanou předpisy, snižují náklady na vytápění a po celý rok zajišťují příjemné vnitřní klima. Základem kompletních systémů Zehnder je více než 40 let zkušeností s jejich vývojem a výrobou. Vzájemně perfektně sladěné jednotlivé součásti se vyznačují maximální funkčností a dlouhou životností, proto jsou jasnou volbou pro každého, komu leží na srdci kvalita prostředí v jeho domově či zaměstnání. Zajímá vás více? Podívejte se na jednotlivé výhody podrobněji

Autor: Komerční sdělení