fbpx

Dejte si do konce roku dva a tři dohromady!0

Dejte si do konce roku dva a tři dohromady! Takové je hlavní motto Raiffeisen stavební spořitelny v letošní zimní kampani. Ke každé nové smlouvě o stavebním spoření od nás klient může získat vánoční prémii, která včetně státní podpory činí až 5000 korun.

Pokud si na svůj účet stavebního spoření do konce ledna 2010 uložíte alespoň 20 000 Kč, dostanete od RSTS vánoční prémii 2000 Kč. Chcete-li navíc získat maximální státní podporu 3000 Kč, je potřeba peníze na svůj účet u Raiffeisen stavební spořitelny složit do konce letošního roku. Chcete-li dosáhnout na maximální státní podporu a dostat 5000 korun ještě letos, stačí složit 20 000 korun do poloviny prosince. Ti, kdo si uloží alespoň 5000 Kč, získají vánoční prémii 1000 Kč.

„Pokud si na svůj účet stavebního spoření do konce ledna 2010 uložíte alespoň 20 000 Kč, dostanete od RSTS vánoční prémii 2000 Kč.“

Pokud uzavřete smlouvu s Raiffeisen stavební spořitelnou přes internet na adrese www.rsts.cz/online, dostanete ještě něco navíc – ušetříte polovinu poplatku za uzavření smlouvy. Díky kombinaci vánoční prémie a poloviční slevy na vstupním poplatku je stavební spoření RSTS uzavřené on-line nejvýhodnější nabídkou na trhu.

Uzavřete smlouvu online

Vyplněním formuláře na www.rsts.cz/online získáte smlouvu o stavebním spoření s cílovou částkou 200 000 Kč. Tu můžete v případě potřeby později kdykoliv navýšit na našich obchodních místech. Nejpozději do druhého pracovního dne od vyplnění formuláře vás kontaktuje kurýrní služba, která vám vytištěnou smlouvu v zalepené obálce doručí osobně k podpisu. Poté formulář předá do Raiffeisen stavební spořitelny. Svůj nový účet stavebního spoření aktivujete tím, že na něj do jednoho měsíce od data uzavření smlouvy vložíte alespoň 600 Kč.

RSTS Online

Pro smlouvy uzavřené po internetu, stejně jako pro smlouvy uzavřené prostřednictvím finančních poradců RSTS platí, že můžete dosáhnout až 6,9% čistého ročního zhodnocení svých úspor. Vaše vklady jsou navíc stoprocentně pojištěny až do výše 50 000 eur. Ke svému účtu stavebního spoření má klient Raiffeisen stavební spořitelny také snadný přístup přes internet nebo SMS.

Peníze můžete získat i dřív

Na konec ještě důležitý obecný argument pro ty, kdo se nechtějí vázat na dlouhou dobu: Peníze na stavebním spoření nejsou „nedobytné“. Není pravda, že se k nim klient dostane až po uplynutí vázací doby. Pokud chce dostat státní podporu, je třeba peníze nechat ležet oněch 6 let, pokud je ale potřebuje dřív, není problém zažádat o předčasný výběr a v horizontu dnů až týdnů má peníze k dispozici.

Autor: Komerční sdělení