fbpx

Další překážka k dennímu používání elektrokola padla – je možné si jej pojistit. A teď dokonce na rok úplně zdarma.0

ekolo.cz, největší český výrobce elektrokol, ve spolupráci s Českou podnikatelskou pojišťovnou (CPP), přichází s novinkou – možností pojistit si elektrokolo značky AGOGS proti krádeži, loupeži, vandalismu i zničení při nehodě, a to včetně záruky další mobility uživatele. 
     
Krádeže jízdních kol, a to včetně elektrokol, jsou u nás bohužel stejně časté jako krádeže automobilů. Obsah databáze odcizených e-kol na stránkách jejich výrobce mnoho zájemců dosud odrazoval od toho si jízdu na něm vyzkoušet, protože nebylo možné si tento nejrychlejší městský dopravní prostředek efektivně pojistit. A přitom, parkování elektrokola ve městě s kvalitním zámkem a nyní s pojištěním proti všem rizikům je tak snadné. 

V rámci Evropského týdne mobility se společnost ekolo.cz rozhodla dát dárek všem zájemcům o elektrokolo a náklady na pojištění všech pojistných rizik uhradí v plné výši za nového majitele elektrokola. Standardní výše pojistného v nabídce ČPP se pohybuje mezi 4,5 – 6,5% dle ceny kola a dle výběru typu pojistky.  

Reklama

„Vedle kvalitního elektrokola, výběru správné trasy a bezpečné jízdy je možnost pojištění důležité, aby se jízda na kole stala běžnou součástí dopravy po městě. Jsem rád, že jsme našli silného partnera, který je schopen je našim zákazníkům zajistit. A pro každého, kdo se rozhodne od 18. září až do 17. října začít jezdit na elektrokole nabízíme uhrazení kompletní pojistky“, říká jednatel ekolo.cz Jakub Ditrich .


    
Kupříkladu standardní cena za pojištění všech rizik pro nejoblíbenější elektrokolo AGOGS SilverGo v prodejní ceně 26.388 Kč je 1.715 Kč (6,5% z ceny kola).  Tolik tedy nyní ušetří každý zájemce o nový dopravní prostředek. U dražších kol je pochopitelně úspora ještě vyšší.

Bezplatné sjednání pojistky nabízí jak Showroom elektrokol ekolo.cz v pražských Holešovicích, ale i všichni obchodní partneři značky AGOGS po celé České republice.

Více informací o pojištění elektrokol naleznete na stránkách ekolo.cz nebo na webu ČPP.

 

Autor: Redakce Nazeleno.cz